BIOAQUANOL U STIMULÁTOR LIQ 55ML

 
47 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 1301
EAN 8594975140011
Dotaz k produktu
 
 

Bioaquanol U je přípravek, který zlepšuje krásu Vašich vlasů a zároveň šetří Vaši peněženku. Jedná se o stimulátor vlasového růstu, který obsahuje výtažek z měsíčku zahradního, kořene kostivalu, aloe vera a mateří kašičku. Obsahuje také kopřivu, jejíž výborných léčebných účinků je využito na růst vlasů a na pokožku.

Stimulátor vlasového růstu BIOAQUANOL U dráždí mírně pokožku. Toto mírné dráždění je žádoucí, dochází při něm k lepšímu prokrvení vlasové pokožky i k lepší výživě vlasových cibulek. Při pravidelném používání dochází ke snížení vypadávání vlasů, zmírnění lámavosti a omezení jejich třepení, snížení tvorby lupů a k růstu nových vlasů již po dvou měsících aplikace.

Klinickým testováním bylo potvrzeno, že stimulátor BIOAQUANOL U je vhodný pro celou řadu alopecíí (vypadávání vlasů) mužů i žen.

Výhodný poměr cena kvalita!

Aplikace:

Alespoň dvakrát denně na postižené místo smotkem vaty nebo přímo vetřít prsty do pokožky vlasové části hlavy. Ukazuje se, že největšího efektu lze dosáhnout kombinací obou BIOAQUANOLů, a to tak, že nejdříve stimulujeme buňky vytvářející vlas BIOAQUANOLEM U a růst vlasů řídíme BIOAQUANOLEM H.

Složení:

Aqua, Alcohol Denat., Symphytum Officinalis Extract, Calendula officinalis extract, Urtica Dioica Extract, Aloe Barbadensis Gel, Royal Jelly, Parfum

 

 
Napište nám svůj dotaz