BIOPRON PROBIOTICKÉ KAPKY 7ML

 
297 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost Externí sklad (dostupnost do 24 hod.)
Objednávkový kód 25891
EAN 8594024762287
Dotaz k produktu
 
 

Kmen Lactobacillus rhamnosus LRH08 je generickým kmenem Lactobacillus GG, tzn. kromě názvu jsou tyto kmeny naprosto identické. LGG je jeden z nejznámějších, nejbezpečnějších a nejlépe zdokumentovaných probiotických kmenů.

Kapky Biopron lze podávat dětem od 3. měsíce věku.

Dávkování:

1x denně 6 kapek během jídla. Před použitím lahvičku důkladně protřepejte! Probiotické kapky mohou být podávány přímo ze lžičky nebo smíchány s mlékem či jiným jídlem. Pozor: Nemíchejte s tekutinami teplejšími než 40°C! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Kapky neovlivňují chuť jídla ani nápojů.


Před použitím lahvičku důkladně protřepejte! Probiotické kapky mohou být podávány přímo ze lžičky nebo smíchány s mlékem či jiným jídlem. Pozor: Nemíchejte s tekutinami teplejšími než 40°C! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Kapky neovlivňují chuť jídla ani nápojů.

Balení 7 ml obsahuje, při dodržení uvedeného dávkování, dávku na 28 dní užívání. Přípravek je určen dětem od 3. měsíce, neurčí-li lékař jinak!

Složení:

  Obsah v denní dávce (6 kapek)
Lactobacillus rhamnosus LRH08 1 x 109 CFU*
Přídatné látky: slunečnicový olej, oxid křemičitý

*CFU - počet živých mikroorganismů (colony-forming unit)
6 kapek obsahuje 1 miliardu živých bakterií Lactobacillus rhamnosus LRH08.

Upozornění:

Výrobek neobsahuje lepek. Je určen dětem od 3. měsíce, neurčí-li lékař jinak! Přípravek je vhodný pro těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu.

Výrobek byl posouzen Českou pediatrickou společností.

Skladování:

Před otevřením lze skladovat v suchu při teplotách od 5°C do 25°C. Po otevření přípravku a smíchání oleje s probiotiky uchovávejte v chladničce (4 - 8°C). Po smíchání oleje s probiotiky je doba použitelnosti přípravku 3 měsíce. Ukládat mimo dosah dětí! Nevystavovat přímému slunci!

Balení:

7 ml

 
Napište nám svůj dotaz