ČAJ BABIO GRAN. FENYKL 180G BIO

 
121 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost Externí sklad (dostupnost do 24 hod.)
Objednávkový kód 21188
EAN 8594003320071
Dotaz k produktu
 
 

Popis produktu:

Čaj Babio je instantní granulovaný fenyklový nápoj v BIO kvalitě s bylinným extraktem. Tento čaj je vhodný pro děti od ukončeného prvního týdne, obsahuje extrakt z fenyklu.

Plody fenyklu uvolňují křeče hladkého svalstva. Užívají se jako prostředek proti nadýmání a ke zvýšení činnosti střev. Mléčný cukr (laktóza), kterým je čaj oslazen, je prakticky jediný cukr mateřského mléka. Trávící systém dítěte je ideálně nastavený na jeho trávení. Na rozdíl od ostatních cukrů nemá vliv na zvýšení kazivosti zubů a štěpí se až v tenkém střevě činností střevní mikroflóry. Čaj obsahuje prebiotickou vlákninu (inulín), který slouží jako výživa pro probiotické střevní bakterie.

Z jednoho balení připravíte 45 porcí čaje. Oceníte jeho snadnou přípravu a přirozeně nasládlou chuť, díky obsahu mléčného cukru.

Návod k přípravě:

Rozpusťte 4 g granulátu (1 čajovou lžičku) ve 100 ml převařené vody vhodné pro kojence, zamíchejte a ochlaďte na 30 °C. Čaj obsahuje mléčný cukr, proto jej nedoporučujeme dále přislazovat. Po každém použití obal řádně uzavřete.

Balení:

180g

 

 
Napište nám svůj dotaz