ALPECIN HAIR ENERGIZER-COFFEIN SHAMPOO C1 250ML

 
153 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 21760
EAN 4008666215154
Dotaz k produktu
 
 

Kofeinový šampon Alpecin posiluje oslabené vlasové kořínky a předchází dědičnému vypadávání vlasů.

Dědičně a hormonálně podmíněné vypadávání vlasů ohrožuje až 96 % mužů. Přípravky Alpecin využívají v účinném boji proti plešatosti kofein. Kofein brání negativnímu působení testosteronu (DHT) přímo ve vlasových koříncích a zajišťuje tím dostatečné množství energie potřebné k růstu vlasů.

ALPECIN Hair Energizer - Coffein Shampoo C1 je šampon, který stimuluje růst vlasů přímo u vlasového kořínku. Posiluje oslabené vlasové kořínky. Předchází dědičnému vypadávání vlasů. 

Při každodenním mytí vlasů šamponem C1 jsou vlasové kořínky okamžitě zásobeny aktivními látkami. Alpecin Coffein je ve vlasovém kořínku velmi dobře prokazatelný již za 120 sec.

Zevní aplikace kofeinu je naprosto jednoduchá a účinné látky působí přímo tam, kde je jich třeba.

 Jak Alpecin působí proti vypadávání vlasů

Androgenní alopecie zneklidňuje 80 % mužů. Jedná se o dědičné vypadávání vlasů podmíněné přecitlivělostí vlasových kořínků na mužský hormon testosteron (DHT). Testosteron na jedné straně způsobuje růst vousů, na straně druhé však u lidí s vrozenou predispozicí oslabuje vlasové kořínky. Zabraňuje totiž dostatečnému přísunu energie do vlasových kořínků a ty předčasně odumírají.
Alpecin dokáže tento negativní vliv testosteronu zastavit, a to díky kombinaci aktivních látek obsahující kofein. Kofein obsažený v Alpecinu chrání vlasové kořínky 

Balení:

250ml

 
Napište nám svůj dotaz