ARPALIT BIO REPELENT PROTI KOMÁRŮM A KLÍŠŤATŮM 150ML

 
SLEVA 51%
DOPORUČUJEME
DOPRODEJ
Původně 99 Kč
49 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 29580
EAN 8594013703369
Dotaz k produktu
 

POUŽITELNOST DO 31. 01. 2020

 

Repelentní přípravek ve spreji pro Vás i Vašeho mazlíčka. Lze aplikovat na pokožku a vlasy, na oděv a obuv. Obsahuje složky, které ošetřují a chrání pokožku, biopesticidní látky a neobsahuje DEET! Účinnost přípravku trvá na pokožce 4 hodiny. Vhodný pro děti od 3 let. Mimořádně účinný repelent proti vši dětské. 

Použití:

Používejte biocidní přípravek bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte připojené informace o přípravku. Přípravek používejte neředěný. Aplikujte postřikem na ošetřované místo tak, aby povrch byl mokrý, ale přípravek z ošetřované plochy nestékal. Aplikací po dobu 10 vteřin nanesete přibližně 10 g spreje. Přípravek nechte zaschnout. Repelent sprej není vhodné používat na obličej z důvodu možného zasažení očí.

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení.
Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Tlakový obal: nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Obal likvidujte v rámci organizovaného sběru.

Balení:

150 ml

 
Napište nám svůj dotaz