BARNY,S MSM SIOUX 600G + DÁREK ZDARMA

 
SLEVA 0%
DOPORUČUJEME
DOPRODEJ
Původně 649 Kč
649 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 33897
EAN 621629902669
Značka 33897
Dotaz k produktu
 
 
Barny's Sioux MSM doplněk stravy obsahuje ultra čistou podobu přírodní látky MSM Lignisul, Vitamin C (Nutra-C), Kolagen typ I v nejvyšší kvalitě zn. Collyss a Kolagen typ II v nejvyšší kvalitě zn. Cartidyss. Barny's Sioux MSM je přírodní produkt bez konzervantů a jiných aditiv. Tradiční severoamerická receptura pro klouby a celý pohybový aparát. Vhodný pro všechny generace, velmi účinný i u seniorů ve vysokém věku. Výhodami produktu jsou vysoká a okamžitá účinnost, komfort užívání (ve vodě zcela rozpustný bílý bioaktivní prášek) a nízké náklady.
Balení obsahuje dárek - doplněk stravy Bestier.
 
Produkt Sioux MSM není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.
Produkt Bestier není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy, osoby s vysokým nebo kolísavým krevním tlakem a poruchami srdečního rytmu. Z důvodu dlouhotrvajícího přílivu energie nedoporučujeme užívat večer a před spaním. Obsahuje kofein.
 
Dávkování a způsob užití:
 
Doporučená dávka je 1 odměrka prášku Barny's Sioux MSM denně rozpuštěná ve vodě, nejlépe ráno během snídaně.
Barny's tip: přidejte do sklenice půlku vymačkaného citrónu pro dochucení nápoje. Rozmíchat rovněž můžete např. ve sklenici pomerančového džusu.

Bestier - dospělí užívají 1 kapsli denně. Dávkování u doplňků stravy je zpravidla určeno pro osoby s průměrnou hmotností 45 - 70 kg, při vyšší tělesné hmotnosti je možné dávkování přizpůsobit a užívat 2 kapsle denně (popř. 3 mg kofeinu/kg tělesné hmotnosti).
 
Složení:
 
Produkt MSM Sioux obsahuje MSM Lignisul (methylsulfonylmethan) - zdroj organicky vázané síry, vitamin C (Nutra-C, 20 % RHP*) 16 mg, kolagen typ I Collyss 90% (kolagenní proteiny z ryb), kolagen typ II Cartidyss 60% (kolagenní proteiny z ryb - rejnoků).
Obsah aktivních látek v denní dávce (1 odměrka - 3,2 g): MSM Lignisul (methylsulfonylmethan) 99,9 % 3154 mg, Vitamin C (Nutra-C) 16 mg (20 % RHP)*, Kolagen typ I v nejvyšší kvalitě zn. Collyss 9 mg, Kolagen typ II v nejvyšší kvalitě zn. Cartidyss 6 mg.

Barny´s VirusBlock™ forte obsahuje standardizované rostlinné extrakty ženšenu, aloe a kozince doplněné o vitamín C a zinek, které podporují normální funkci imunitního systému. Jednotlivé složky se různou měrou podílejí na rychlé podpoře optimální funkce imunitního systému. Ženšenpatří mezi tzv. adaptogeny, rostlinné produkty, které působí pozitivně na obranyschopnost organismu, jsou vhodné při stresu a pomáhají organismu adaptovat se na situaci, ve které se nachází. Vitamin C je důležitou látkou pro správnou funkci imunitního systému zejména díky svým antioxidačním účinkům. Kozinec patří rovněž mezi adaptogeny - obsažené polysacharidy podporují přirozenou obranyschopnost organismu. Přítomnost zinku v organismu je nezbytnou podmínkou pro správné fungování řady enzymatických procesů a imunitního systému. Zinek hraje v organismu významnou roli katalyzátoru, je nezbytný pro buněčné  dělení, urychluje chemické pochody a napomáhá přirozené imunitě i v prostředí nosohltanu.
* RHP - referenční hodnota denního příjmu
 
Balení:
 
600 g + Virus Block forte 20 cps. jako dárek

 
Napište nám svůj dotaz