BIOPRON 9 PREMIUM 10 TOB

 
DOPRODEJ
99 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 29650
EAN 8596024013000
Dotaz k produktu
 

Expirace 9/2021

 

Popis produktu:

Probiotický komplex Biopron®9 PREMIUM představuje jedinečnou a vyváženou kombinaci probiotických kultur a prebiotik fruktooligosacharidů. Obsahuje 9 kmenů vitálních mikroorganismů ve vysoké denní dávce 20 miliard.

  1. Probiotika jsou živé mikroorganismy, které, jsou-li podávány v adekvátním množství, přispívají ke zlepšení zdravotního stavu hostitele. Výhodou kombinace 9 různých probiotických kmenů je širší spektrum působení a rozsáhlejší osídlení zažívacího traktu.
  2. Prebiotika jsou selektivně fermentované ingredience, které umožňují specifické změny ve složení a/nebo aktivitě střevní mikroflóry, což má příznivý vliv na hostitelovo prospívání a zdravotní stav. 

Doporučené dávkování:

Dospělí a děti od 3 let užívají 1 tobolka 1-2x denně během jídla. Probiotické kmeny preparátu Biopron 9 PREMIUM jsou přirozenou součástí zdravé střevní mikroflóry, proto je bezpečný i při dlouhodobém podávání.

 

Jsou vhodné i pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení:

Denní dávka (2 tobolky denně) obsahují: Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactococcus lactis ssp. Lactis, Streptococcus thermophilus - 20 miliard jednotek, fruktooligosacharidy 240 mg.

Skladování:

Skladovat v suchu při teplotách od 5 °C do 25 °C. Ukládat mimo dosah dětí! Nevystavovat přímému slunci!

 
Dotazy zákazníků  Napsat dotaz
Markéta říká:
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda musí být Biopron9 skladován v ledničce. Jde mi o to, jak se to dělá, když bych si jej koupila na eshopu a přepravovala by mi je přepravní společnost nebo pošta.
Děkuji za odpověď. Bakešová


-3

 

Napište nám svůj dotaz