BIOPRON FORTE 30+10TOB

 
312 Kč / ks
 
Produkt je dočasně nedostupný. Nezle objednat.
 
Objednávkový kód 29001
EAN 8596024012614
Dotaz k produktu
 
 

Popis produktu:

Biopron FORTE obsahuje jedinečnou kombinaci probiotických bakterií (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus) a probiotických kvasinek Saccharomyces boulardii doplněnou o prebiotika inulin a fruktooligosacharidy. 

  1. Probiotika jsou živé mikroorganismy, které, jsou-li podávány v adekvátním množství, přispívají ke zlepšení zdravotního stavu hostitele. Bakterie Saccharomyces boulardii – vykazuje schopnost vázat na sebe bakterie, čímž brání jejich přichycení ve střevním traktu a produkci bakteriálních toxinů, je tedy vysoce účinná a velmi dobře tolerovaná. Kombinace probiotické kvasinky a laktobacilů umožňuje širší spektrum působení.
  2. Prebiotika jsou selektivně fermentované ingredience, které umožňují specifické změny ve složení a/nebo aktivitě střevní mikroflóry, což má příznivý vliv na hostitelovo prospívání a zdravotní stav 

Dávkování:

Děti od 6 měsíců do 3 let užívají vysypaný obsah 1 tobolky denně společně s jídlem nebo nápojem. Dospělí a děti od 3 let: 1  tobolka 1–2× denně při jídle. V případě vodnaté stolice se doporučuje užívat 2 tobolky denně.

V případě poruch trávení na vašich cestách je přípravek vhodné užívat 1 týden před plánovanou cestou do exotických krajin a dále pak po celou dobu cestování. Výrobek není určen pro děti do 6 měsíců.

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 

Složení:

Denní dávka (2 tobolky) obsahují: Saccharomyce boulardii, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus - 10 miliard jednotek, fruktooligosacharidy 80mg, inulin 50 mg

Skladování:

Skladovat v suchu při teplotách od 5 °C do 25 °C. Ukládat mimo dosah dětí! Nevystavovat přímému slunci! 

Napište nám svůj dotaz