ČAJ BIOGENA MAXI CUBE 4X20 SÁČKŮ

 
256 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost Externí sklad (dostupnost do 24 hod.)
Objednávkový kód 30328
EAN 8594004990617
Dotaz k produktu
 
 

Vrcholová řada prémiových čajů Biogena snoubí kvalitní suriny, vyjímečný design a nezapomenutelnou chuť. Nechte se okouzlit variací skvělých chutí a vůní. To vše navíc zabaleno v této krásné dárkové sadě.

Čajová kazeta MAXI Cube obsahuje 4 x 20 ks samostatně balených čajů ve folii bez kovových spojek.

  • Rebarbora & Rakytník:Rebarbora pocházející z Číny a oblasti Tibetu, nyní je ve velké míře pěstována u nás. V čerstvém stavu je využívána pro obsah řady vitamínů B.
  • Malina & Camu Camu: Camu Camu pocházející z Peru je v přírodě bohatým zdrojem vitamínu C a tvoří skupinu silných antioxidantů. Podobnými vlastnostmi se také pyšní malina.
  • Meruňka & Nopál: Před 4000 lety již pěstována v Číně, je Meruňka bohatým zdrojem vitamínu C. Oproti tomu staří Mayové začali již ve své době do jídla přidávat zázračnou rostlinu Nopál, prospěšnou hlavně jako silný antioxidant.
  • Moruše & Mangostan: Moruše je využívána již od středověku jako výborný zdroj vitamínu C, obsahující resveratrol, antioxidant se silnými detoxikačními účinky. Mangostan je hojně využíván domorodci v pralesích Asie, čerstvé plody jsou významným zdrojem řady antioxidantů.

Balení:

80 sáčků

 
Napište nám svůj dotaz