CANNADERM MENTHOLKA KONOPNÉ MAZÁNÍ 200G

 
213 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 26774
EAN 8594059735621
Dotaz k produktu
 
 

Hlavní ingrediencí Cannadermu je bioaktivní konopný olej, který získáváme ze schválených odrůd technického konopí (Cannabis Sativa, konopí seté). Olej pro Cannaderm se lisuje za studena a skladuje v ochranné atmosféře, aby jeho bioaktivita zůstala v potravinách i v kosmetice zachována co nejdéle.

Je potvrzené, že konopný olej získávaný lisováním za studena neobsahuje žádné psychoaktivní látky jako je THC, ani bílkoviny či jiné balastní látky potenciálně dráždivé pro lidskou pokožku.

Mentholka konopné mazání:

Mentholka konopné mazání je rychle působící lehký gel s chladivým mentholem pro zevní aplikaci na pokožku v místě projevů bolestí zad, kloubů, svalů a šlach. Vysoké zastoupení účinných výtažků z kaštanu, kostivalu, kafru, arniky a oleje ze sibiřské jedle v receptuře.

Konopné mazání se velmi dobře vstřebává, nelepí ani nedráždí pokožku.

Hlavní látky: 
Bioaktivní konopný olej, sibiřská jedle, kaštan, kostival, arnika, mentol, kafr

Použití:

Gel rozetřete v dlaních a jemně vmasírujte do pokožky. Pro delší masáž kombinujte konopné mazání s mastí konopka nebo s masážním olejem z řady natura.

Složení:

Aqua, Alcohol denat., Cannabis Sativa Seed Oil, Aesculus Hippocastanum Extract, Symphytum Officinale Extract, Castor Oil Hydrogenated Etoxylated, Arnica Montana Extract, Menthol, Camphor, Abies Sibirica Oil, Eucalyptus Globulus, Carbomer, Sodium Hydroxide

Balení:

200 g

 
Napište nám svůj dotaz