CESTAL CAT FLAVOUR 10 TABLET A.U.V.

 
410 Kč / ks
 
Produkt je dočasně nedostupný. Nezle objednat.
 
SUKL 9936746
Objednávkový kód 30185
EAN 8588003852458
Dotaz k produktu
 
 

Tablety na odčervení koček.

PŘÍBALOVÁ INFORMACE:

CESTAL CAT tbl. ad us. vet. Praziquantelum, Pyranteli pamoas

V: Lavet Pharmaceuticals Ltd., 1161, Ottó u.14, Budapešť, Maďarsko.

DR: Ceva Animal Health Slovakia, spol. s r.o., Račianska 77, 831 02 Bratislava, Slovenská republika.

S: Praziquantelum 20 mg, Pyranteli pamoas 230 mg v 1 tabletě.

PL: Lactosum, Amylum, Gelatina, Talcum, Magnesii stearas, Carboxymethylamylum.

IS: Antihelmintika.

CH: Cestal Cat je širokospektrální antihelmintikum obsahující účinné látky Praziquantelum a Pyranteli pamoas. Vykazuje vysokou aktivitu proti všem běžným druhům tasemnic a oblých červů u koček včetně nezralých forem. Praziquantel je nejúčinnější cestocidní látka používaná v humánní i ve veterinární medicíně s vynikající účinností proti všem významným druhům cestod (Taenia taeniaeformis, T. pisiformis, T. hydatigena, Dipylidium caninum, Echinococcus multilocularis) u koček. Pyranteli pamoas je vysoce účinný proti běžným druhům askarid (Toxocara cati, Toxascaris leonina) a ankylostomat (Ancylostoma tubaeforme, Uncinaria stenocephala) u koček.

I: Cestal Cat je určen na léčbu a prevenci infestací všemi druhy tasemnic a oblých červů u koček a koťat: - askaridy: Toxocara cati, Toxascaris leonina (zralé a nezralé formy), - ankylostomy: Ancylostoma tubaeforme, Uncinaria stenocephala (zralé formy), - tasemnice: Taenia taeniaeformis, Taenia pisiformis, Taenia hydatigena, Dipylidium caninum, Echinococcus multilocularis (zralé a nezralé formy).

KI: Nejsou známy.

NÚ: Žádné.

IT: Nepodávat současně s piperazinem, který může zamezit působení pyrantelu. Žádné jiné interakce nejsou známy. Po dobu léčby se nevyžaduje hladovka ani speciální dietetické opatření.

D: Jedna tableta na 4 kg ž.hm., což odpovídá následující dávce účinných látek: Praziquantelum 10 mg/kg ž.hm., Pyranteli pamoas 115 mg/kg ž.hm.). 1/2 tablety na méně než 2 kg ž.hm., 1 tableta na 2-4 kg ž.hm., 2 tablety na 4-8 kg ž.hm.

ZP: Tablety se mohou podávat přímo nebo přimíchané do krmiva. Doporučuje se podávat před krmením. V případě masivní invaze se doporučuje odčervení opakovat za 14 dní. Preventivní aplikace jednou za 3-4 měsíce. Perorálně.

UZ: Po použití omýt ruce.

U: Uchovávat v původním balení při teplotě 15-25 st. C. Udržujte mimo dosah dětí.

VA: Jenom na předpis veterinárního lékaře.

Balení:

10 tablet

Napište nám svůj dotaz