COLAFIT 60KS

 
423 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 12355
EAN 8594158134622
Dotaz k produktu
 
 

Colafit je čistý krystalický kolagen, čistoty 99,9 % na klouby, vaziva a kůži. Colafit vyživuje a chrání klouby a udržuje klouby, vaziva a šlachy ve zdravém stavu.

colafit® 
- chrání a posiluje klouby
- nahradí zvýšenou ztrátu kolagenu 
- doplněk při artróze
- doplní kolagen v chrupavce
- udržuje pokožku zdravou
- doplňuje nedostatek kolagenu v potravě u mládeže, starších dětí a sportovců
- je přirozenou součástí výživy
- udržuje zdravou kůži, vlasy a nehty

Colafit je určen hlavně pro:
- mladé lidi v období růstu a dospívání 
- lidi, kteří potřebují vyživit klouby
- lidi, kteří nadměrně zatěžují klouby
- starší lidi
- aktivní sportovce
- lidi s pohybovými obtížemi

Složení:

Colafit je čistý krystalický bovinní lyofilizovaný kolagen typu I, čistota 99,9 %. Colafit má minimální rozměr čtverečků 9 x 9 x 6 mm, 8 mg. Colafit se vyrábí složitě, omluvte prosím nepravidelný tvar čtverečků, vždy je však zachována hmotnost min. 8 mg. 

Doporučené dávkování:

Colafit užíváme po 1 kostičce denně ráno nalačno, minimálně 10 minut před jídlem. Děti Colafit užívají po 1 kostičce za den. Colafit je snadno polykatelný i bez zapíjení. Přesto není na újmu kvality a účinnosti zapíjení vodou. Pro dosažení požadovaného efektu užíváme Colafit 2-3 měsíce dvakrát do roka. V případě potřeby můžeme Colafit užívat trvale. Colafit je vhodný pro diabetiky v rámci diety určené lékařem. Colafit je vhodný i pro těhotné a kojící ženy.

Doporučená délka užívání:

Colafit bereme 2-3 měsíce 2x do roka opakovat nebo užívat trvale. 

Námi vyráběný kolagen je sušený lyofilizací to znamená, že je zbavený vody a má houbovitou konzistenci. Lyofilizace je nejšetrnější známý způsob konzervace. V supermarketu ani běžně v lékárně, vám nic lyofilizovaného nenabídnou. Tímto způsobem se konzervují a uchovávají drahé léky, různé vzácné kultury. Lyofilizací se upravuje strava pro kosmonauty, horolezce a vrcholové sportovce. Speciální úprava potravin má hned několik významných předností: nízká váha, snadné užívání, naprostá absence chemikálií a konzervačních látek. Colafit se snadno polyká a je bez nepříjemných chutí.

Chrupavka v kloubu je až ze 40% tvořena právě kolagenem. Kolagenu potřebujeme velké množství, protože až polovina bílkovin v těle je tvořena právě kolagenem. Neměli bychom podceňovat příjem kolagenu a brát vážně i nenápadné signály, které naznačují, že se v našem těle něco děje - např. zhoršení stavu pokožky, vypadávání vlasů, lámavost nehtů, loupání v kloubech a bolesti zad. Podle odborníků už v 25-ti letech dochází k prvnímu opotřebování kloubů. Zajímavá je rovněž schopnost lyofilizovaného kolagenu doplnit vodu z vlastních zdrojů z trávicího systému tak, že 8 mg lyofilizovaného kolagenu (obsaženo v 1 kostičce) vytvoří v organismu asi 800 mg vysoce čistého, kolagenového gelu. Kolagen je velmi důležitý pro správnou funkci a stavbu kloubních chrupavek, pouzder, vaziv a kůže.

Pro ženy je tu Colafit v podobě zlepšení, vyhlazení a omlazení pleti. Colafit má i za následek ozdravění vlasů a nehtů. Colafit si získal oblibu, zvláště pro jednoduché užívání a překvapivě spolehlivé účinky na různé problémy, ať už kloubní, vazivové či kožní.

Balení:

60 kostiček

 
Napište nám svůj dotaz