COLDREX JUNIOR CITRON 300MG/5MG/20MG POR PLV SOL SCC

 
126 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
SUKL 0209726
Objednávkový kód 33059
EAN 8594060895031
Dotaz k produktu
 
 

Horký nápoj je lék proti chřipce a nachlazení. Vašemu dítěti staršímu 6 let poskytuje Coldrex Junior rychlé zmírnění příznaků chřipky a nachlazení, zahrnující horečku, třesavku, ucpaný nos, bolest hlavy, bolest svalů i kloubů, bolest v krku, zánět vedlejších nosních dutin a s ním spojenou bolest.

Složení:

Coldrex Junior Citron obsahuje tři léčivé látky:

Paracetamolum 300 mg, Phenylephrini hydrochloridum 5 mg, Acidum ascorbicum 20 mg

– paracetamol: lék proti bolesti, který zároveň snižuje tělesnou teplotu při horečce,
– fenylefrin-hydrochlorid: dekongestant (látka odstraňující ucpání nosu) ze skupiny sympatomimetik, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím pomáhá ulehčit dýchání,
– kyselinu askorbovou (vitamín C): obvyklou složku léků proti chřipce a nachlazení, která je obsažená v léku kvůli tomu, aby pomohla nahradit vitamín C, jehož množství může být v počátečních stádiích chřipky a nachlazení nedostatečné.


Složení - pomocné látky:

sacharóza, kyselina citronová, dihydrát citronanu sodného, sušený kukuřičný škrob, citronové aroma, natrium-cyklamát, sodná sůl sacharinu, barvivo kurkumin (E100) a koloidní bezvodý oxid křemičitý.

Způsob užití:

Obsah 1 sáčku Coldrex Junior se rozpustí v šálku horké vody (přibližně 125 ml). Dobře se zamíchá až do rozpuštění. Přidá se studená voda a cukr nebo med dle chuti.  Teplý nápoj se vypije. Přípravek Coldrex Junior se může podávat nezávisle na jídle. Užívání po jídle však může vést ke sníženému účinku paracetamolu.

Uchovávání:

Uchovávejte tento lék mimo dosah a dohled dětí. Coldrex Junior Citron uchovávejte při teplote do 25 st. C.

Balení: 

Dodává se v jednodávkových sáčcích, každý obsahuje 3 g prášku.

Sáčky jsou baleny 10 kusech v krabičce.

 
Napište nám svůj dotaz