DEGASIN 32TOB

 
153 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 25137
EAN 8596024009409
Značka 25137
Dotaz k produktu
 
 
Degasin je zdravotnický prostředek, který přináší úlevu při střevních a břišních potížích u osob s gastrointestinálními problémy způsobenými tvorbou plynu: nadýmání, plynatost a břišní tenze.

Degasin obsahuje účinnou látku simetikon. Přináší úlevu při střevních a břišních potížích tím, že předchází projevům nebo snižuje projevy spojené s vytvářením plynů. Je vědecky prokázáno, že simetikon snižuje povrchové napětí vzduchových bublin přítomných v zažívacím ústrojí a tím:
  • snižuje množství plynu, nadýmání a plynatost (protipěnivý účinek)
  • snižuje plynové stíny v zažívacím traktu.
Degasin může být také užíván při přípravě na diagnostická vyšetření v oblasti břicha (endoskopie, radiografie, vyšetření ultrazvukem).

Složení:

Simetikon 257,5 mg*. Vnější obal tobolky: želatina, glycerol, dimetikon, barvivo: oxid titaničitý (E 171), sorbát draselný, barviva: oranžovo-žluté barvivo (E 110) a azorubin (E 122).
* průměrné množství
 
Návod k použití:

Pro zlepšení zažívacích potíží: 1 - 2 tobolky po každém hlavním jídle, zapít velkou sklenicí vody. Pro přípravu na diagnostické vyšetření: dbejte pokynů Vašeho lékaře.

Upozornění:
 
Pouze pro dospělé. Pro orální použití. Nevhodné pro osoby alergické na jednu ze složek přípravku. Nevhodné pro těhotné ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí! 
 
Balení:
 
32 tobolek

 
Napište nám svůj dotaz