DIACHROM 200G

 
88 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost Externí sklad (dostupnost do 24 hod.)
Objednávkový kód 4415
EAN 8594029930247
Dotaz k produktu
 
 

Jedná se o moderní nízkokalorické stolní sladidlo, jehož sladící složkou je aspartam. Aspartam je v současné době odborníky považován za nejbezpečnější sladidlo, i když se v poslední době setkáváme s mnoha bulvárními články, které se aspartam snaží očernit.

Více informací o bezpečnosti aspartamu naleznete zde.

DiaChrom je obohacen o speciální biochemicky vysoce aktivní komplex (označovaný jako glukózotoleranční faktor, GTF), jehož aktivní složkou je trojmocný chróm, který se podílí na zachování normální hladiny glukózy v krvi. Zajímavostí tohoto komplexu je to, že hodně záleží na formě, ve které je chróm vázán. Ne každá sloučenina trojmocného chrómu totiž dokáže vyvolat potřebnou fyziologickou reakci. Právě v DiaChromu je trojmocný chróm vázán do komplexu, který vykazuje nejvyšší aktivitu, a proto je DiaChrom tak účinný a nenapodobitelný.

DiaChrom spojuje příjemné s užitečným. Nejen že si osladíte téměř bez kalorií, ale současně dostanete do těla glukózotoleranční faktor, který se v konečném důsledku podílí na zachování normální hladiny glukózy v krvi. Sladidlo má vynikající chuť velmi podobnou cukru bez nepříjemných pachutí. Je určeno nejen pro diabetiky, ale i pro všechny osoby, které z jakýchkoliv důvodů omezují příjem cukru v potravě a chtějí sladit zdravě.

 

Balení obsahuje 200 g sypkého DiaChromu, jehož sladivost je 3x větší než u cukru, ale je až o 70% méně kalorický. Energetická hodnota 1 lžičky (2,5 g) je pouze 42,5 kJ (10 kcal).

 

Podrobné informace o účinku, použití a dávkování naleznete zde.

 

 
Napište nám svůj dotaz