DITERPEX RAPID 30 VEGA TOB.

 
459 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 34761
EAN 8593085003216
Dotaz k produktu
 
 

Připravek byl vyvinut a vyroben v České republice ve spolupráci s farmaceuty na základě vědeckých studií a poznatcích o nutraceutikách. Svým originálním složením je vyvinut tak, aby měl co nejvyšší účinnost na omezení chuti k jídlu, úbytek tukové tkáně a zvýšení energie. Posiluje imunitní systém (aktivuje makrofágy a lymfocyty). Netrapte se hladem a začněte den nabitý energií.

Výhody výrobku:

  • Kontrola hmotnosti bez pocitu hladu!
  • Pomáhá působit na čilost, bystrost a vytrvalostní výkon.
  • Posiluje imunitní systém (aktivuje makrofágy a lymfocyty). 
  • Vhodný pro osoby s BMI 25 a vyšší. 
  • Vhodné pro vegany a vegetariány, neobsahuje škrob, lepek, konzervanty.

Složení:                                                              

Coleus Forskohlii extrakt z kořene 10% forskolinu 250 mg, Garcinie kambodžská (Garcinia cambogia) extrakt z plodu 50% hydroxycitronové kyseliny150 mg, Kofein 120 mg, Černý pepř (Piper nigrum) extrakt z plodu 95% piperinu 10 mg. Protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin. 

Obal tobolky obsahuje hydroxypropylmethylcelulózu a barvivo oxid titaničitý.

Dávkování:

Užívejte 1 tobolku 2x denně - 1 tobolku před snídaní nalačno cca 30 minut a další tobolku alespoň v rozestupu 8 hodin. Před sportovní aktivitou cca 30 minut nalačno. Vždy zapijte sklenicí vody.

Maximální denní dávka 2 tobolky.

Upozornění:

Neužívejte tento přípravek, jestliže užíváte léky na ředění krve. Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, poraďte se o vhodnosti užívání s Vaším ošetřujícím lékařem nebo lékárníkem. Pokud si nejste jisti užíváním tohoto přípravku, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Obsahuje kofein (120 mg) v jedné dávce, proto není vhodný pro někoho, kdo je alergický nebo citlivý na tuto látku. Přípravek se neužívá těsně před spaním, může způsobit ztížené usínání. Neužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte zdravý životní styl. Vhodné pro vegany a vegetariány. Neobsahuje škrob, lepek, konzervanty.

Balení:

30 vega tobolek.

 
Napište nám svůj dotaz