DOLORGIT MED UŠNÍ KAPKY 10ML

 
SLEVA 19%
DOPORUČUJEME
DOPRODEJ
Původně 171 Kč
139 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 30889
EAN 4016369651506
Dotaz k produktu
 
 
DOLORgit med ušní kapky jsou určeny k fyzikální léčbě a mírnění obtíží vnějšího sluchovodu - jako první pomoc při bolestech uší a při akutním zánětu vnějšího zvukovodu. Účinná látka glycerin účinkuje na základě vysoké schopnosti vázat vodu, čímž zmírňuje otok, bolest, zarudnutí a svědění. Panthenol má ve vnějším zvukovodu protizánětlivé, antibakeriální a protisvědivé účinky. Zklidňuje, hydratuje a regeneruje podrážděnou tkáň. Ušní kapky se mohou používat i jako prevence.
Jsou určeny pro dospělé a děti od 12 měsíců.
 
Dávkování:
 
Skloňte hlavu na stranu a aplikujte 1-2 kapky dle potřeby až 4x denně do zvukovodu mačkáním plastové lahvičky. Nechte hlavu v poloze na straně cca 3 minuty. Kapky by měly být před použitím ohřáty na teplotu těla. Doba používání není omezena.

Použitelnost u dětí od 12 měsíců po předchozí poradě s lékařem. Těhotným a kojícím ženám je doporučeno se před použitím poradit se svým lékařem.
 
Složení:
 
Ušní kapky obsahují Glycerin (99,5%), Panthenol, Cetylpyridiniumchlorid, vodu.
 
Upozornění:
 
Ušní kapky se nesmí používat při známé přecitlivělosti na glycerin a při poranění ušního bubínku (perforace bubínku) nebo při otevřených ranách.
Nepoužívejte současně s jinými lokálně působícími léčivými přípravky (např. ušní kapky a masti).
Při silné bolesti v uchu je potřeba navštívit lékaře nebo pokud se potíže do 2 dnů nezlepší.
 
Balení:
 
10 ml

 

 
Napište nám svůj dotaz