DRICLOR ROLL-ON 20ML

 
259 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 8407
EAN 8586007703325
Dotaz k produktu
 
 

Trápí Vás pocení v teplých měsících, při nervozitě, obezitě, menopauze, zvýšené fyzické aktivitě?

Běžné antiperspiranty slibují až 48 hodinovou ochranu před potem a zápachem. Bohužel žádný z těchto běžně prodejných antiperspirantů v drogeriích Vás potu a zápachu zcela nezbaví a není tak schopen dostát tomu, co slibuje v reklamách.

Tímto bychom Vám rádi představili přípravek Driclor, který je nejúspěšnějším přípravkem proti pocení na současném trhu. Jeho účinnost je prokázána již po prvním použití. Uživateli je používán především proti pocení podpaží, pocení nohou, pocení rukou, čela…

Přípravek neobsahuje žádnou vůni, je tedy vhodný pro muže i ženy bez rozdílu a umožňuje použití dalších parfémů.Driclor je bezpečný a mohou ho používat i těhotné a kojící ženy.

Použití:

Použití přípravku Driclor si naplánujte jako poslední činnost těsně před spaním, když jste již úplně v klidu. Driclor se používá pouze před spaním.

Přípravek aplikujte na absolutně suchou pokožku. Je vhodné si vysušit ošetřované místo suchým ubrouskem. Po nanesení nechte Driclor řádně zaschnout abyste dosáhli nejlepší učinnosti. V případě, že používáte Driclor proti pocení v podpaží, je poté nejlepší vyčkat a nedávat ihned ruce k tělu.

Driclor nanášejte na postiženou oblast první týden 1x denně, večer těsně před spaním. Pokud se pocení sníží na Vámi požadovanou úroveň dříve, můžete zkusit prodloužit intervaly nanášení. Následně aplikujte pouze 2-3x do týdne. Později většinou postačí použití jen jedenkrát v týdnu. Přípravek při této frekvenci užívání vydrží 6-9 měsíců.

Následující den ráno omyjte a osušte místa, na která jste Driclor aplikovali. Následně během dne Driclor znovu neaplikujte. Mezitím můžete použít Váš oblíbený deodorant či parfém.

Při prvním použití, hlavně v podpaží, zkuste nenanášet plnou vrstvu, abyste předešli nežádoucím účinkům.

Driclor nepoužívejte na poraněnou nebo podrážděnou kůži.

Nekoupejte, nesprchujte ani nemyjte postižená místa bezprostředně před použitím Dricloru. Driclor používejte minimálně 2 hodiny po koupeli, sprše nebo umytí.

Nepoužívejte depilační krémy a neholte místa, na která chcete Driclor použít nejméně 24 hodin před a po použití Dricloru.

Po každém použití dobře uzavřete uzávěr, aby se zabránilo odpařování.

Nežádoucí účinky

Driclor je zpravidla velmi dobře snášen. Dočasně se může vyskytnout pálení či svědění kůže v ošetřených oblastech.

Pokud se i přes řádné dodržování pokynů nežádoucí účinky objeví, snižte množství aplikovaného přípravku (stačí máznout jen na prst nebo na vatový tampón a pak jemně nanést na požadované místo) a prodlužte intervaly mezi aplikacemi. Pokud vám to možnosti dovolují, snažte se prodloužit interval mezi holením a užíváním Dricloru na více než 24 hodin.

Kontraindikace:

Nepoužívejte Driclor při známé přecitlivělosti nebo alergii na kteroukoli složku přípravku.

Upozornění:

Přípravek není určen pro děti. Přípravek je určen pouze k zevnímu použití. Nepoužívejte Driclor do očí a úst. V případě zasažení okamžitě opláchněte postižená místa vodou. Driclor je hořlavina. Zabraňte kontaktu s otevřeným ohněm. Uchovávejte lahvičku postavenou víčkem vzhůru na místě při teplotě do 25 °C. Zabraňte přímému kontaktu přípravku s povrchy z ušlechtilých kovů (může způsobit odbarvení).

Složení:

účinné složky 20% hexahydrátu chloridu hlinitého Ph. Eur.(185 mg/ml), ethanol a čištěná voda.

Balení:

20ml

 
Napište nám svůj dotaz