DÝŇOVÉ TABL.PRO ŽENU 30TBL

 
306 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 23930
EAN 9003949004376
Dotaz k produktu
 
 

Tablety na citlivý močový měchýř

  • při slabosti močového měchýře
  • posiluje funkci močového měchýře a svalstva pánevního dna


Slabost močového měchýře – častý problém
Nechtěný únik moči je pro mnoho žen velmi rozšírený problém. Slabostí močového měchýře je postižena téměř každá čtvrtá žena. K nechtěnému úniku moči zde dochází kvůli oslabenému svalstvu močového měchýře a pánevního dna při tělesné námaze, při zvedání věcí a chůzi do schodu, ale také při smíchu, kašli nebo kýchnutí.

Pozitivní vliv dýňových jader na močový měchýř  při jeho oslabení je znám v lidovém lékařství již několik století. Od počátku 20. století se především ve Štýrsku pěstuje zvláštní druh dýně (Cucurbita pepo styriaca). Vědecky bylo prokázáno, že používání jejich jader vede k posílení funkce močového měchýře i v případech s nechtěným únikem moči. 
Vědecké studie s bezolejným speciálním extraktem (EFLA® 940) ze štýrské léčivé dýně potvrdily posilující účinek na močový měchýř a svalstvo pánevního dna u ženy. Počet každodenních nedobrovolných úniku moči a močení se během dvou měsíců snížil o více než 80%.

Působení dýňových jader:

Funkce močového měchýře je udržována v rovnováze tělu vlastními hormony. Především u starších žen, ale také v důsledku těhotenství může být tato rovnováha narušena. Zvláštní látky obsažené v dýni na to mají příznivý účinek, jejich pomocí dochází k posílení pánevního dna a močového měchýře ženy.
Tento účinek je vyvolán různými látkami obsaženými v dýňových semenech, mimo jiné tak zvanými lignany. Ve vysoké koncentraci jsou tyto látky ovšem obsaženy nikoliv v oleji z jader, ale v bezolejných složkách. Díky patentovanému postupu výroby jsou tyto cenné bezolejné látky obsaženy pouze v přípravku Dr. Böhm® Dýňové tablety pro ženu, a to více než dvacetkrát zkoncentrované.

Navíc jsou tablety doplněny cennými sójovými izoflavony. Ty přispívají ke zlepšení celkového zdravotního stavu ženy.

Výhody přípravku  Dýňové tablety pro ženu

  • čistě rostlinný doplněk stravy na citlivý močový měchýř a svalstvo pánevního dna ženy
  • obsahuje patentovaný bezolejný speciální extrakt (EFLA® 940) z jader štýrské dýně
  • je standardizovaný a dvacetkrát zkoncentrovaný
  • je zkombinován s cennými izoflavony ze sóji
  • bez použití genového inženýrství
  • je vyráběn a kontrolován podle farmaceutických kritérií kvality


Složení v 1 tabletě: 

Extrakt z jader štýrské dýně: 400 mg
Sójový extrakt: 30 mg

Neobsahuje fruktózu, laktózu, kvasnice, lepek ani umělá barviva.

Dávkování a užívání:

Během prvních dvou týdnu by se měla užívat jedna tableta dvakrát denně (ráno a večer), nekousat a zapít tekutinou. Poté se doporučuje užívat jednu tabletu, nejlépe před spaním po delší časové období (minimálně tří měsíců). V případě potřeby je možno dlouhodobě užívat i dvě tablety. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Balení:

30 tablet

 
Napište nám svůj dotaz