ELASTI-Q KRÉM PROTI STRIJÍM 200ML

 
204 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 14129
EAN 8594975120365
Dotaz k produktu
 
 

Tělový krém k prevenci strií. Během celého těhotenství je zvláště namáhaná pokožka stále rostoucího bříška. Kůže je zde maximálně napnutá a vyžaduje proto starostlivou péči.

Vlastnosti:

Díky pravidelnému používání tělového krému Elasti-Q Original k prevenci strií si zajistíte pevnou a pružnou pokožku nejen během těhotenství, ale i po porodu. Pravidelnou a včasnou péčí si zajistíte krásnou a hebkou pokožku nejen během těhotenství, ale i po něm.
Elasti-Q Original má lehkou konzistenci, snadno se vstřebává, nezanechává pocit mastnoty a má příjemnou vůni.
Každá žena má jinou pokožku. Některé mají pokožku suchou, jiné mastnou nebo smíšenou. Tělový krém Elasti-Q Original je díky unikátní kombinaci účinných látek (elastin, kyselina hyaluronová, D-panthenol, vitamin E) připraven pomáhat všem na základě jejich individuálních potřeb.

Složení:

Kyselina hyaluronová, D-panthenol, elastin a vitamín E

Použití:

V nejvíce ohrožených oblastech (spodní bříško) doporučujeme promazávat pokožku tak často, jak jen budete potřebovat. Ostatní místa, kde je riziko vzniku strií v průběhu těhotenství zvýšené (celé bříško, zadeček, stehna a boky), natírejte pokožku minimálně 2x denně.

Krém se do namáhané pokožky vpravuje jemnou masáží. Naneste krém Elasti-Q Original na ruku a velice jemně jej rozetřete po bříšku. Začněte kolem pupíku: vezměte kůži kousek po kousku mezi palec a ukazováček a jemně ji povytahujte až zrůžoví a krém se do pokožky vsákne. Tkáň bude pružnější a elastická.

Balení:

200 ml

 
Napište nám svůj dotaz