GELATINA PLUS 360CPS

 
548 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost Externí sklad (dostupnost do 24 hod.)
Objednávkový kód 1858
EAN 4010160010623
Dotaz k produktu
 
 

Gelatina Plus tbl.360 kolagenní výživa z moře je speciální kolagenový a minerální koncentrát pro výživu chrupavky a kloubů,kostí,šlach a tkání spolu hořčíkem a vápníkem vhodný na bolesti kloubů a zad. Slouží také jako prevence artrózy a osteoporózy.

Doplněk stravy Gelatina PlusMeer (Maritine) přirozeným způsobem zpomaluje proces stárnutí kostí, kloubů, chrupavek, zubů a podpůrných vazivových tkání, také podporuje růst a kvalitu vlasů, pevnost nehtů, napomáhá regeneraci pokožky a celkově blahodárně působí na odolnost organizmu.

Kolagenní hydrolyzát je získáván z mořských živočichů, kteří jsou zvláště cenným nutričním zdrojem pro lidský organizmus.

Gelatina plus garantuje bezrizikovou čistotu vstupních surovin z oceánů a jejich vyšší výživnou hodnotu. Nabízí tak jedinečnou strukturu biogenních látek-aminokyselin, které spolu s vápníkem a hořčíkem (v přirozeném poměru 2:1) podporují vedle výživy chrupavčité výstelky kloubů také tvorbu kostní tkáně. Enzymatická úprava hydrolýzou zajišťuje optimální vstřebatelnost a maximální biologické zhodnocení všech látek v organismu.

GELATINA PLUS je vhodná proti opotřebení kloubů, šlach a přetížení kostí z nadměrné fyzické námahy (těžká fyzická práce, psort, kulturistika, kondiční běh, apod.)

Balení:

360 kapslí - Lékovka z hnědého skla s pojistným uzávěrem.

Kontraindikace:

Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje zdroj fenylalaninu, nevhodné pro nemocné fenylketonurií.

Dávkování:

2-3krát denně 3 kapsle.

 
Napište nám svůj dotaz