HIPP MLÉKO HA1 COMBIOTIK 600G

 
DOPRODEJ
334 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 36640
EAN 4062300411746
Dotaz k produktu
 

Hypoalergenní výživa pro děti od narození.

 

Právě v prvních měsících života má optimální výživa rozhodující význam. Mateřské mléko obsahuje vše, co dítě potřebuje k optimálnímu vývoji: důležité živiny, polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem (LCP) pro vývoj mozku a zraku stejně jako probiotické kultury mléčného kvašení a prebiotickou vlákninu k podpoře zdravé střevní mikroflóry. Mateřské mléko tedy od počátku poskytuje optimální ochranu.

Počáteční hypoalergenní mléčná výživa HiPP HA1 Combiotik je od narození a můžete ji podávat až do ukončeného 6. měsíce. Obsahuje extenzivně štěpenou mléčnou bílkovinu a je vhodná zejména pro kojence ohrožené alergií.

  • Vláknina (GOS*) podle vzoru mateřského mléka.
  • Přírodní kultury mléčného kvašení, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko obsahuje velké množství probiotických kultur, které mohou být individuálně rozdílné.
  • Polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem Omega 3&6 (LCP), které jsou také obsaženy v mateřském mléce. Jsou obzvláště důležité v prvních měsících života, protože děti si je ještě neumí samy v dostatečném množství vytvořit.
  • Hypoalergenní bílkovina: vznik alergií významně ovlivňuje mléčná bílkovina. Společnost HiPP používá pro výrobu HiPP HA 1 Combiotik pouze štěpenou bílkovinu. Proto HiPP HA1 Combiotik ® obsahuje hypoalergenní bílkovinné složky štěpené na malé části, které tělo nevnímá jako cizorodé a pomáhá tak redukovat riziko vzniku alergií na mléčnou bílkovinu podle vzoru kojených dětí.
  • bez lepku
  • s nízkým obsahem alergenních složek

*galaktooligosacharidy získané z laktózy

Složení

LAKTÓZA, rostlinné oleje (palmový olej, řepkový olej, slunečnicový olej), HYDROLYZOVANÁ BÍLKOVINA MLÉČNÉ SYROVÁTKY, škrob, vláknina (galaktooligosacharidy z LAKTÓZY), vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, chlorid draselný, emulgátor – estery mono a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citronovou, směs olejů obsahujících LCP¹ (rostlinný olej z Mortierella alpina, RYBÍ OLEJ), L-tyrosin, L-fenylalanin, hydroxid draselný, hydroxid sodný, vitamin C, uhličitan hořečnatý, cholin, L-tryptofan, uhličitan vápenatý, inositol, mléčnan železnatý, síran zinečnatý, L-karnitin, přírodní kultury mléčného kvašeni (Lactobacillus fermentum hereditumR²), kyselina pantothenová, vitamin A, niacin, síran měďnatý, vitamin E, vitamin B1, vitamin B2, vitamin B6, síran manganatý, jodičnan draselný, kyselina listová, vitamin K, selenan sodný, biotin, vitamin D, vitamin B12.

BEZ LEPKU, ¹LCP = polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem, ²Lactobacillus fermentum CECT5716

Důležité upozornění

... pro výživu Vašeho dítěte

Kojeni je pro Vaše dítě to nejlepší. Potravina je vhodná pro výživu kojenců od narozeni, nemohou-li byt kojeni. Pokud budete chtít použít počáteční kojeneckou výživu, poraďte se prosím s lékařem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo peče o matku a dítě.

… při stávající alergii na bílkoviny kravského mléka

HiPP HA1 CombiotikR nepoužívejte při stávající alergii na kravské mléko ani při podezření na vznik alergie.

… pro zuby Vašeho dítěte

Stejně jako mateřské mléko, obsahuji také počáteční kojenecké výživy sacharidy, které jsou důležitou součásti výživy Vašeho dítěte.

Častý nebo trvaly kontakt zubu s tekutinou obsahující sacharidy, může způsobit vznik zubního kazu a s tím související zdravotní potíže. Krmte proto své dítě plynule, nenechávejte ho z lahve dlouho pit a naučte ho co nejdříve pit z hrnečku.

Informace o produktu

Výrobce:
Značka:
Kód výrobku:
166211
Kód EAN:
4062300119666
Kód SÚKL:
Držitel rozhodnutí:

Upozorňujeme: Kojení je nejpřirozenější způsob výživy vašeho dítěte, protože mateřské mléko je v prvních měsících života to nejlepší. Obsahuje vše, co dítě potřebuje ke zdravému vývoji a zároveň poskytuje ochranu před různými nemocemi a přináší výhody pro vás i vaše dítě. Pokračovací kojenecké mléko není určeno jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Při krmení dítě vždy držte v náručí. Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak může dojít k zalknutí.

 
Napište nám svůj dotaz