HiPP MLÉKO AR 600G

 
DOPRODEJ
352 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 37302
EAN 4062300406247
Dotaz k produktu
 

Speciální kojenecká výživa HIPP Anti.Reflux je nutričně kompletní výživa určená k dietnímu postupu při častém ublinkávání v kojeneckém věku.

 

HiPP AR Speciální kojenecká výživa od ukončeného 6. měsíce 600 g

 Může být podávána od narození jako výlučná výživa u kojenců, kteří nemohou být kojeni, stejně jako od ukončeného 6. měsíce v rámci smíšené stravy. HiPP Anti-Reflux je potravina určená pro zvláštní lékařské účely. Podávejte pouze po poradě s lékařem.

Speciální kojenecká výživa HiPP Anti-Reflux obsahuje:

  • Karubin (svatojánský chléb) - přirozené zahušťovadlo, díky kterému je výživa zahuštěná a potrava tak zůstává v žaludku déle. Tím se snižuje návrat potravy do jícnu (reflux) a tedy i ublinkávání. Mouka z karubinu (svatojánského chleba) je hodnotná přírodní vláknina, proto je možné, že se při přechodu na HiPP Anti-Reflux změní konzistence stolice na řidší.
  • Přírodní mléčné kultury L. fermentum, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko přirozeně obsahuje probiotické kultury – v individuální variabilitě a množství.
  • Metafolin® je registrovaná ochranná známka společnosti Merck KGaA, Darmstadt, Německo. HiPP je jediná kojenecká výživa s bioaktivním folátem Metafolin®.

Složení

Odtučněné MLÉKO/odtučnené MLIEKO, produkt MLÉČNÉ SYROVÁTKY/MLIEČNEJ SRVÁTKY, rostlinné/rastlinné oleje (palmový*, řepkový/repkový, slunečnicový/slnečnicový), LAKTÓZA (z MLÉKA/MLIEKA), zahušťovadlo/zahusťovadlo karubin/karobová guma (mouka ze/múka zo svatojánského/ svätojánskeho chleba), RYBÍ OLEJ, chlorid draselný, cholin/cholín, olej z Mortierella alpina, uhličitan vápenatý, chlorid vápenatý, citronan sodný, L-phenylalanin/L-phenylalanín, selenan sodný, L-tyrozin/L-tyrozín, síran zinečnatý/zinočnatý, vapenaté soli kyseliny orthofosforečné/orthofosforečnej, L-leucin/L-leucín, L--tryptophan/L-tryptofán, L-histidin/L-histidín, siran železnatý, stabilizátor kyselina mléčná/mliečna, jodičnan draselný, L-askorbát/askorban sodný a L-askorbyl-6-palmitát (vitamín C), mléčné kultury/mliečne kultúry (L. fermentum hereditum)1, DL-alfa-tokoferylacetát (vitamín E), nikotinamid/nikotinamíd, D-pantotenát vápenatý, síran měďnatý/meďnatý, thiamin/tiamín hydrochlorid (vitamín B1), retinylacetát (vitamín A), uhličitan hořečnatý/horečnatý, inositol/inozitol, pyridoxin/pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), L-methylfolát vápenatý (Metafolin3), fytomenadion (vitamín K), cholekalciferol (vitamín D), D-biotin/biotín, kyanokobalamin/kyanokobalamín (vitamín B12). Vztahuje se/ vzťahuje sa k sušenému stavu. Pozn.: bez lepku/ bezgluténové.

1 Limosilactobacillus fermentum hereditum CECT5716

3 Metafolin je registrovaná ochranná známka společnosti/spoločnosti Merck KGaA, Darmstadt, SRN.

* z certifikovaného trvale udržitelného hospodářství/ trvalo udržateľného hospodárstva

Upozornění

Kojení je pro Vaše dítě to nejlepší. Pokud budete chtít použít HiPP Comfort, poraďte se prosím s lékařem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

HiPP Comfort podávejte pouze na doporučení lékaře a pod lékařským dohledem (potravina pro zvláštní lékařské účely).

HiPP Comfort je určená k dietnímu postupu při nadýmání, kolice a zácpě v kojeneckém věku a může být podávána pouze pod lékařským dohledem od narození jako výlučná výživa, stejně jako od ukončeného 6. měsíce věku v rámci smíšené stravy.

Poraďte se s lékařem: HiPP Comfort je vhodná i pro děti ohrožené alergií, nepoužívejte při alergii na bílkoviny kravského mléka nebo při podezření na tuto alergii; pokud se nedostaví zlepšení po několika dnech.

Jako mateřské mléko, obsahují také kojenecké výživy sacharidy, které jsou důležitou součástí výživy Vašeho dítěte. Častý nebo trvalý kontakt zubů se sacharidy může způsobit vznik zubního kazu. Proto nenechávejte Vaše dítě pít z láhve po dlouhou dobu a naučte ho co nejdříve pít z hrnečku. Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému životnímu stylu Vašeho dítěte.

Nevhodné k parenterálnímu užití.

Balení obsahuje 600g

 
Napište nám svůj dotaz