HIRUDOID FORTE CRM 1X40g

 
144 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
SUKL 0100311
Objednávkový kód 26724
EAN 4011548021309
Dotaz k produktu
 
 
Hirudoid forte krém je přípravek, který potlačuje otok a zánět. Používá se k místní léčbě zranění tupým předmětem s krevním výronem nebo bez výronu, k léčbě povrchového zánětu žil, pokud není možná kompresní léčba (při ní dochází ke zlepšení odtoku krve žilním systémem dolních končetin prostřednictvím mechanického stlačování žil, např. pomocí elastických obinadel nebo kompresních elastických punčoch). U povrchového zánětu žil se přípravek používá pouze na doporučení lékaře.
 
Dávkování a způsob užití:
 
Hirudoid forte se aplikuje 2-3krát denně, v případě potřeby i častěji, na postiženou oblast. Podle velikosti ošetřovaného místa obvykle postačí nanesení proužku gelu nebo krému v délce 3-5cm.
Čtěte pečlivě příbalový leták.
 
Složení:
 
100 g krému obsahuje 445 mg glycosaminoglycani polysulfas, ekvivalentní 40 000 U. Pomocnými látkami je bentonit, emulgující glycerol-monodistearát, isopropyl-myristát, imidomočovina, fenoxyethanol, isopropylalkohol, myristylalkohol, střední nasycené triacylglyceroly, čištěná voda, rozmarýnová silice.
Kompletní složení a informace jsou uvedeny v příbalovém letáku.
 
Kontraindikace:
 
Nepoužívejte přípravek, jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na chondroitin-polysulfát (glykosaminoglykan- polysulfát) nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku. Dále Hirudoid forte krém nepoužívejte na otevřené rány a poškozenou pokožku.
 
Balení:
 
40g

 
Napište nám svůj dotaz