HLÍVA ÚSTŘIČNÁ + LACTOBACILY 60 + 60 CPS

 
386 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 26660
EAN 8594006896498
Dotaz k produktu
 
 

TEREZIA100 HLÍVA ÚSTŘIČNÁ – obsahuje komplex přírodních látek pro správné fungování organizmu. Díky TEREZIA100 Hlívě ústřičné můžete svému tělu dodat v jednom vše, co potřebuje. Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) je dřevokazná houba. Hlíva je bohatým zdrojem celé řady přírodních látek. Obsahuje důležité proteiny, steroly, aminokyseliny, mastné kyseliny, vitaminy, řadu minerálních látek a především β-1,3-D glukany.

Hlíva ústřičná je ceněná také díky vysokému obsahu vlákniny. Jde o nestravitelnou složku potravy, která podporuje zvýšení počtu zdravotně prospěšných mikroorganizmů ve střevě. Rozpustná vláknina – zejména inulin – funguje jako prebiotikum. Zjednodušeně řečeno je výživou pro probiotika. Zkombinují-li se v jednom přípravku probiotika a prebiotika, nastane symbiotický účinek a jeho pozitivní efekt se zvýší – vytvoří se SYMBIOTIKUM. Množení a aktivita škodlivých bakterií se potlačí, což přispívá k mocnějšímu podpoření imunity.

Vyvinuli jsme přípravek TEREZIA100 HLÍVA ÚSTŘIČNÁ + probiotika (Lactobacilus Accidophilus a Bifidobacterium Bifidum) a obohatili jej o šípek a vitamin C, jehož základní úlohou v organizmu je ochrana buněk před škodlivými účinky tzv. volných radikálů, slouží jako prostředek pro zvýšení imunity a v tomto přípravku zesiluje účinky probiotik a hlívy.

 Přípravek dále obsahuje:

VITAMIN C – podporuje funkci imunitního a nervového systému, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

VITAMIN K – má příznivý vliv na srážlivost krve.

PROBIOTIKA – Lactobacillus acidophilus a Bifidobakterium bifidum – pomáhají obnovit zdravou střevní mikroflóru, která může být narušena užíváním léků, antibiotik a hormonálních přípravků.

Použití:

Přírodní podpora správného fungování organizmu a doplnění potřebných látek, které chybí v běžné stravě.

Vhodné užívat během rekonvalescence, pro získání vitality a energie, i pro bezlepkovou dietu a pro správné zažívání a zdravou střevní mikroflóru.

Složení:

1 želatinová kapsle obsahuje 330 mg směsi Hlíva ústřičná + probiotika + vitamin C (prášek sušené hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus), vitamin C (kyselina askorbová), sušený extrakt ze šípků (Rosa laevigata), probiotika (Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium bifidum), prebiotikum – inulin, vitamin K (fylochinon)). 1 kapsle obsahuje 118,2 mg β-glukanu ± 3,75 mg.

Dávkování:

1 kapsle 2x denně po jídle po dobu 3 – 6 měsíců.

Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo vody.

Balení:

60+60 kapslí ZDARMA

 
Napište nám svůj dotaz