HLÍVA ÚSTŘIČNÁ S RAKYTNÍKOVÝM OLEJEM A REISHI FORTE 50+10 CPS

 
SLEVA 50%
DOPORUČUJEME
DOPRODEJ
Původně 299 Kč
149 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 30819
EAN 8594006897174
Značka 30819
Dotaz k produktu
 

EXPIRACE 1/2019

 

Tablety na podporu imunity nejenom v zimní období.

HLÍVA ÚSTŘIČNÁ obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek důležitých pro lidské zdraví – betaglukany, houbovou vlákninu a další.

RAKYTNÍKOVÝ OLEJ je nejvzácnější látkou z plodů rakytníku řešetlákového. Vyrábí se se zachováním všech biologicky aktivních látek důležitých pro lidské zdraví.

RAKYTNÍK ŘESETLÁKOVÝ je vhodný pro posílení obranyschopnosti organizmu, pomáhá snižovat únavu, posiluje činnost srdce, zlepšuje činnost trávicího traktu a pomáhá udržovat zdravou pokožku.

REISHI přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu a k udržení zdravých oběhových funkcí.

Dávkování a způsob užití: 

1 kapsle 2× denně před jídlem po dobu 1–3 měsíců. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody.

Složení: 

1 kapsle obsahuje 350 mg směsi [prášek sušené HLÍVY ÚSTŘIČNÉ (Pleurotus ostreatus), prášek sušené REISHI (Ganoderma lucidum) a RAKYTNÍKOVÝ OLEJ (Hippophae rhamnoides oil)] bez příměsí s obsahem 129,3 mg ß-glukanu ± 4,1 mg. 

Upozornění:

Tento produkt je registrovaný jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Balení:

60 kapslí

 
Napište nám svůj dotaz