HLÍVÁČEK SIRUP S HLÍVOU A RAKYTNÍKEM HRUŠKA 100ML

 
213 Kč / ks
 
Produkt je dočasně nedostupný. Nezle objednat.
 
Objednávkový kód 23839
EAN 8594006896238
Značka 23839
Dotaz k produktu
 
 

Hlíváček sirup obsahuje pečlivě vybrané složení pouze z přírodních zdrojů - hlívu ústřičnou(Pleurotus ostreatus) s účinnou látkou beta glukanem a rakytník řešetlákový.

Základem Hlíváčka je ovocný koncentrát z čerstvého ovoce, které se rozdrtí a přefiltrováním se zbaví slupek a jadérek. Pak se ve vakuovém prostředí ohřívá, přičemž se z něho odpařuje postupně voda a tak se ovocná šťáva zahušťuje. Tímto procesem prochází dvakrát. Nepřidávají se ani konzervační látky, ani barviva, ani cukr. Pro názornost si představte, že na jeden kilogram takto získaného koncentrátu je třeba 8 kg čerstvého ovoce!

5 ml sirupu Hlíváček (1 čajová lžička) obsahuje 250 mg 100% čistého prášku hlívy ústřičné, tj. 118,2 mg beta glukanu ± 3,75 mg.

Složení:

v 5 ml (1 lžička)

MnožstvíSložkaSchválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
250 mg Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus, čistý prášek 100% bez příměsí)  
195 mg Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides, sušená rakytníková šťáva) Energie - tonus - únava
Přirozená obranyschopnost / imunitní systém
Normální stav pokožky
Normální činnost kardiovaskulárního systému 
Normální trávení
118.2 mg Beta glukan Bylo prokázáno, že snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Vysoká hladina cholesterolu je rizikovým faktorem pro vznik ischemické choroby srdeční. 
Přídatné látky

Příchuť hruška:

přírodní jablečný koncentrát 100%, přírodní hruškový koncentrát 100%

Příchuť višeň:

přírodní jablečný koncentrát 100%, 100% přírodní višňový koncentrát, fruktózový sirup

Dávkování:

Děti od 1 do 3 let užívají 1 čajovou lžičku denně, děti od 3 let 1 čajovou lžičku 2x denně. Podávejte před jídlem po dobu 1-3 měsíců. Sirup je možné konzumovat neředěný nebo se nalije do vody, nebo do jogurtu.

Balení:

100 ml - dávka na 10 - 20 dní

Upozornění:

Doplněk stravy. Vhodné pro děti již od 1 roku, těhotné a kojící ženy, bezlepkovou dietu. Posouzeno Českou pediatrickou společností. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Před použitím důkladně protřepejte. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 20 dnů. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Bez konzervačních látek, bez barviv a sladidel, bez přidání řepného cukru.

Napište nám svůj dotaz