JUNIOR-ANGIN SIRUP 100ML

 
209 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 28422
EAN 4008617151593
Dotaz k produktu
 
 

Junior-angin sirup se používá při suchém, neproduktivním kašli, bolesti v krku a podráždění sliznice v dutině ústní a krku v důsledku nachlazení.

Junior-angin na suchý kašel je sirup s třešňovou příchutí pro děti s lišejníkem islandským a slézem.

Charakteristika:

Junior-angin sirup pro děti vytváří dvojitou ochrannou vrstvu na sliznicích vzhledem k obsahu Lišejníku islandského a slézu, která  je chrání před dráždivými látkami. Již napadené sliznice se dokáží rychleji zotavit a obnoví se jejich přirozená odolnost. 

Lišejník islandský se používá při bolesti v krku a suchém, neproduktivním kašli vzhledem ke zklidňujícím účinkům v něm obsažených mucinů, které tvoří film na sliznici v ústech a krku. Ve formě pastilek a sirupu se islandský lišejník rozprostře jako balzám na sliznicích v ústní dutině a krku a zklidňuje je.

Sléz se  používá proti podráždění sliznice v ústní dutině a krku a s ním spojené bolesti v krku a suchém, neproduktivním kašli. Listy a květy obsahují muciny, které zmírňují podráždění.

Složení účinné látky:

100 ml Junior-angin sirupu obsahuje 5g výtažku z Lišejníku islandského a 5g výtažku ze slézu.

Složení pomocné látky:

glukonan zinečnatý, sorban draselný, roztok maltitolu, třešňová příchuť, příchuť rostlin podporujících vykašlávání, čištěná voda.

Junior-angin sirup neobsahuje alkohol ani cukr. Neobsahuje umělá barviva, mléčný cukr – laktózu, lepek.

Dávkování:

Děti ve věku 1 až 6 let: 5ml přípravku Junior-angin sirup pro děti jednou až dvakrát denně dle potřeb.
Děti a dospívající od 6 do 16 let: 10 ml přípravku Junior-angin sirup pro děti dvakrát denně.

Pravidelné a správné používání zdravotnického prostředku Junior-angin sirup pro děti je nezbytné pro dosažení požadovaného výsledku. Doporučuje se pokračovat v používání Junior-angin sirupu minimálně ještě po dobu 2-3 dnů po vymizení příznaků.

Je-li nutné, Junior-angin sirup pro děti může být používán dlouhodobě. Pokud se příznaky nezlepší po týdnu používání nebo se zhorší, je vhodné poradit se s lékařem.

Upozornění:

Nepoužívejte Junior-angin sirup jestliže existuje známá alergie na kteroukoliv ze složek tohoto zdravotnického prostředku.

Nepoužívejte Junior-angin sirup jestliže trpíte nesnášenlivostí umělého sladidla maltitolu.

Ve výjimečných případech může mít maltitol mírný projímavý účinek.

Nejsou zkušenosti s používáním zdravotnického prostředku Juniorangin sirup na kašel u dětí do 1 roku. Proto jej v této věkové skupině nepoužívejte bez porady s lékařem.

Po otevření Junior angin sirup spotřebujte do 14 dnů.

Skladování:

Skladujte při běžné pokojové teplotě mimo dosah a dohled dětí.

Výrobce:

MPC International S.A., Lucembursko

Balení:

100 ml

 
Napište nám svůj dotaz