KAPSAICINOVÁ NÁPLAST HŘEJIVÁ CAPSICOLLE 12x18CM 1KS

 
36 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 26065
EAN 8594069331615
Dotaz k produktu
 
 
Kapsaicinová hřejivá náplast se užívá při bolesti svalů, ramen, zad, beder, dále jako podpora při bolestivých příznacích svalového a kloubového revmatismu, ischiasu, ústřelu (lumbaga), zánětu ramenního pletence. Uvolňuje svalové napětí, pomáhá zmírňovat bolest a podporuje uvolnění.
 
Dávkování:
 
Použití pro dospělé a děti nad 12 let:
Náplast se aplikuje na vodou a mýdlem omytou a dokonale vysušenou kůži. Po sejmutí ochranného krytu se přiloží na postižené místo a přitlačí, až dokonale přilne. Nejpozději po osmi hodinách se z kůže odstraní. Kůže se omyje mýdlem. Aplikujte na postižené místo dle potřeby, ne více než tři náplasti denně po dobu maximálně 7 dnů. Další aplikace náplasti na stejném místě se provádí zpravidla po týdenní až 14 denní přestávce. Ošetřené místo se nepřekrývá dalším obvazem a nezahřívá se.

Těhotné a kojící ženy smí používat pouze po konzultaci s ošetřujícím lékařem.

Aktivní složky:
 
Capsicum extract 2,89%, menthol 7,8%, camphor 9,6%

Upozornění:

Pouze pro zevní použití, dle návodu. Náplast se nesmí přikládat na poškozenou kůži, nebo poraněnou kůži. Nesmí přijít do styku se sliznicemi, zejména očí. Po každé manipulaci s náplastí omýt ruce mýdlem a teplou vodou. Nepoužívejte se zahřívací poduškou. Nepoužívejte alespoň jednu hodinu před koupáním a těsně po koupání. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí! V případě požití vyhledejte lékaře.

Balení:
 
1 kus 12x18 cm

 
Napište nám svůj dotaz