LACTOFEEL 7TUBX5ML

 
297 Kč / ks
 
Produkt je dočasně nedostupný. Nezle objednat.
 
Objednávkový kód 28244
EAN 7315518580115
Dotaz k produktu
 
 

Hledáte rychlou úlevu od vaginálních obtíží a nepříjemného výtoku z pochvy? Je tady pro Vás Lactofeel. Lactofeel je vaginální gel, který napomáhá v léčbě bakteriální vaginózy a zabraňuje opakování infekcí přirozeným způsobem. Obsahuje kyselinu mléčnou, která obnovuje normální pH pochvy a efektivně neutralizuje nepříjemné pocity a zápach. Gel také obsahuje glykogen, který poskytuje živiny pro bakterie mléčného kvašení. Když je v pochvě normální pH a dostatek živin, ochranné bakterie mléčného kvašení rostou a přirozená vaginální rovnováha je obnovena. Pak dochází k úlevě od nepříjemného výtoku a nepohodlí.

Lactofeel je ověřený a klinicky testovaný.

Lactofeel je bezpečný a jeho používání je hygienické.

Lactofeel je bezpečný také pro těhotné a kojící ženy.

Lactofeel je bez parfemace.

Kdy užívat Lactofeel?

Zahajte podpůrnou léčbu vaginálním gelem Lactofeel v případě, že užíváte antibiotika. Lactofeel v kombinaci s antibiotiky zvyšuje účinnost léčby, zabraňuje návratu obtíží a zároveň obnovuje přirozenou vaginální mikroflóru a pH pochvy.

Použijte vaginální gel Lactofeel v případě jakéhokoli výtoku v těhotenství. Výtok v těhotenství je ve většině případů zcela normální, je způsoben především zvýšeným prokrvením stěny pochvy. "Normální" výtok v těhotenství je průhledný nebo bílý, bez zápachu a bez svědění nebo pálení. V některých případech může být ale příznakem infekce. Abnormální výtok v těhotenství je třeba řešit! Takový výtok může zvýšit riziko potratu či předčasného porodu, proto vždy když se u vás v období těhotenství výtok vyskytne, neprodleně navštivte svého lékaře.  Vaginální gel Lactofeel je vhodný k použití v případě výtoku v těhotenství jako prevence potratu nebo předčasného porodu.

Aplikujte vaginální gel Lactofeel jako prevenci proti nežádoucím potížím – nepříjemný zápach, obtěžující výtok, nepříjemné pocity v pochvě, svědění.

Dávkování:

Léčba

Pro účinnou úlevu od nepříjemného zápachu, abnormálního výtoku, nepohodlí a bakteriální vaginózy: 1 tuba denně po dobu 7 dní.

Prevence

Pro udržení přirozeného pH a zabránění návratu příznaku bakteriální vaginózy: 1 tuba každý 3. den po dobu tří měsíců.

Pro udržení přirozeného pH po dobu užívání antibiotik: 1 tuba denně po dobu 4-5 dní po ukončení léčby antibiotiky.

Pro zmírnění či odstranění příznaků onemocnění v období menstruace: 1 tuba denně po dobu 1-2 dní po menstruaci.

Složení:

Kyselina mléčná, glykogen, propylenglykol, methylhydroxypropylcelulóza, mléčnan sodný, voda, ph 3,8.

Balení:

Obsahuje 7 tub pro jednorázové použití.

Napište nám svůj dotaz