LEROS SENNÝ LIST 20 N.S.

 
46 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
SUKL 0199011
Objednávkový kód 29954
EAN 8594740106242
Značka 29954
Dotaz k produktu
 
 

Leros Senna list roslitnné projímadlo. 

Tento čaj je možno zakoupit pouze jako doplněk k detoxikační kúře Neera Detox.

Krátkodobá léčba funkční zácpy (po dobu nejdéle jednoho týdne), akutní vyprázdnění střev před diagnostickým, endoskopickým a RTG vyšetřením. Lze použít i při zácpě vzniklé RTG vyšetřením (např. po irigografii).

Příprava a dávkování:

1 nálevový sáček se přelije 1/4 l vařící vody a po 5-10 minutách vyluhování se vyjme. Užívání přípravku po dobu delší než 1-2 týdny konzultujte s lékařem.
Kontraindikace:

Známá přecitlivělost na léčivou látku. Střevní neprůchodnost, ochablost střev, náhlé příhody břišní, zánětlivá onemocnění střev (např. Crohnova choroba, ulcerózní kolitida - zánět tlustého střeva doprovázený tvorbou vředů), bolesti břicha neznámého původu, ztráty tekutin a elektrolytů. Děti do 12 let, těhotné a kojící ženy.

Složení: 

Senna folium (sennová list).


Balení: 

20 nálevových sáčků po 1 gr.

Upozornění: 

Přípravek je určen pouze ke krátkodobému užívání (nejdéle po dobu 1 - 2 týdnů). Pokud obtíže přetrvávají, poraďte se s lékařem. Pokud je zapotřebí užívat laxativa každý den, měla by být vyšetřena příčina zácpy. Dlouhodobé užívání laxativ nelze doporučit. Užívání po delší dobu, než je doporučená, může vést ke snížení funkci střeva a k závislosti na laxativech (návykový syndrom). Opatrně u osob s onemocněním srdce a ledvin doprovázeným otoky, může dojít k nerovnováze elektrolytů.

 
Napište nám svůj dotaz