LEROS STOMARAN 20 N.S.

 
48 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
SUKL 0043959
Objednávkový kód 3065
EAN 8594740498408
Dotaz k produktu
 
 

Tradiční rostlinný přípravek používaný při zažívacích potížích. Má příznivé účinky při nechutenství, podporuje trávení, zvyšuje sekreci žaludečních šťáv, podporuje tvorbu a vylučování žluče, působí proti nadýmání, uvolňuje napětí v břiše. Je také vhodný k podpoře medikamentózní léčby lékařem diagnostikovaných funkčních poruch žlučníku.

Přípravek mohou užívat dospělí a mladiství do 12 let.

Balení:

20 nálevových sáčků po 1,5 g

Složení:

Andělikový kořenpuškvorcový kořenheřmánkový květřepíková nať,zeměžlučová naťtřezalková naťostružiníkový listnať máty peprné,fenyklový plod.

Příprava a dávkování:

Pokud lékař neurčí jinak: 1 nálevový sáček se přelije šálkem (1/4 l) vařící vody a po 15 minutách vyluhování v přikryté nádobě se vyjme, čaj se nesmí vařit.
Pije se teplý 2-3x denně, půl hodiny před jídlem. Připravuje se vždy čerstvý, bezprostředně před použitím.
Přípravek užívejte nejdéle 2 týdny. Pokud se během 1 týdne užívání příznaky nezlepší nebo se zhoršují, vyhledejte lékaře.

Kontraindikace:

Přípravek neužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku, na menthol, anethol či rostliny z čeledi miříkovitých (anýz, kmín, celer, koriandr, kopr), pokud máte čerstvý vřed dvanáctníku nebo žaludku, Crohnovu chorobu, při neprůchodnosti žlučových cest (např. žlučové kameny), při těžkém poškození jaterních funkcí, po transplantaci orgánů nebo u HIV pozitivních pacientů léčených inhibitory proteázy.

Upozornění:

Pokud trpíte gastroezofageálním refluxem (návrat žaludečního obsahu zpět do jícnu, projevující se pálením žáhy), neměl(a) byste přípravek užívat, neboť potíže mohou zesílit. Pro nedostatek údajů se přípravek nedoporučuje užívat u těhotných a kojících žen a dětí do 12 let. Pokud příznaky onemocnění při používání přípravku přetrvávají nebo pokud se objeví nežádoucí účinky nebo jiné neobvyklé reakce, vyhledejte lékaře.

 
Napište nám svůj dotaz