LITORSAL ŠUMIVÉ TABLETY PŘI REHYDRATACI 24 TBL

 
SLEVA 27%
DOPORUČUJEME
DOPRODEJ
Původně 81 Kč
59 Kč / ks
 
Produkt je dočasně nedostupný. Nezle objednat.
 
Objednávkový kód 33168
EAN 5906204018115
Značka 33168
Dotaz k produktu
 

.POUŽITELNOST DO 18.7.2020

 

Litorsal šumivé tablety citron-máta - Doplňuje tekutiny, minerály a elektrolyty, dodává energii. S příchutí citron-máta. 

Litorsal obsahuje minerální látky nezbytné k udržení rovnováhy mezi poměrem vody a elektrolyty jako jsou sodík a draslík. 

Sodík a draslík jsou biogenní prvky, které regulují distribuci vody v těle. Glukóza je hlavním zdrojem energie pro svaly a mozek.
Litorsal rychle uhasí žízeň a doplní tekutiny a minerály, k jejichž ztrátám dochází vlivem pocení v horkém prostředí nebo při cvičení. 

Použití:

  • dehydrataci způsobené zvracením, průjmem, horkým počasím
  • dehydrataci a ztrátě elektrolytů způsobené nadměrnou konzumací alkoholu
  • ztrátě vody a elektrolytů během sportovních a pohybových aktivit

Dávkování:

Rozpusťte 1 šumivou tabletu ve 200 ml vody. Po vyšumění vypijte. Doporučená dávka jsou maximálně 3 tablety denně.

Složení:

1 tableta o hmotnosti 4300 mg obsahuje:

regulátor kyselosti kyselina citronová, aktivní látka hydrogenuhličitan sodný 1091,34 mg, aktivní látka glukóza 400 mg, aktivní látka dihydrogenfosforečnan draselný 352,6 mg, plnidlo sorbitol, aktivní látka vitamin C (kyselina L-askorbová ) 65,36 mg, sladidlo cyklamát sodný, aroma citronové, sladidla acesulfam K a aspartam, aroma mátové, barvivo vitamin B2 (sodná sůl riboflavin 5- fosfát).

Upozornění:

Výrobek je určen pro mládež a dospělé. U pacientů s hypertenzí jej užívejte s opatrností vzhledem k obsahu sodíku. Přípravek není vhodný pro diabetiky, těhotné a kojící ženy. Obsahuje zdroj fenylalaninu, není tedy vhodný pro nemocné fenylketonurií.

Balení:

24 šumivých tablet

Napište nám svůj dotaz