MAGNESIUM 375MG+B6 FORTE+VIT.C GENERICA 10TBL EFF

 
65 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 34401
EAN 8588003769817
Dotaz k produktu
 
 
Doplněk stravy Magnesium 375 mg plus B6 obsahuje mimo hořčíku také vitamin C a vitamin B6. Hořčík je obsažen ve formě organické - citrátu hořečnatého. Praktické a komfortní užívání ve formě rozpustných tablet. Vhodný doplněk při sportu, fyzické zátěži, psychickém napětí.

Hořčík přispívá k normální činnosti svalů, přispívá k normální psychické činnosti, k normální činnosti nervové soustavy, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k udržení normálního stavu kostí a přispívá k udržení normálního stavu zubů.
Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk proti oxidačnímu stresu, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální psychické činnosti, k normální činnosti nervové soustavy a k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci dásní.
Vitamin B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální psychické činnosti, k normálnímu energetickému metabolismu.
 
Dávkování a způsob užití:
 
Doporučené dávkování: užívejte 1 tabletu denně ve formě nápoje, pro děti od 3 let pak 1/2 tablety denně ve formě nápoje. Nápoj se připraví rozpouštěním tablety ve sklenici pitné vody.
 
Složení:
 
Jedna tableta obsahuje: Hořčík 375 mg (100 %*), vitamín B6 1,4 mg (100 %*), vitamín C 150 mg (187,5 %*).

*RHP - referenční hodnota příjmu

Složení: 
Regulátor kyselosti kyselinu citrónovou, hydrogen uhličitan sodný, nosič izomalt, polyethylenglykol, uhličitan hořečnatý, citrát hořečnatý, kyselinu L-askorbovou, pomerančové aroma, aroma maracuja, sladidlo cyklamát sodný a sacharinát sodný, broskvové aroma, pyridoxin hydrochlorid.
 
Upozornění:
 
Výrobek není vhodný pro děti do 3 let.
 
Balení:
 
10 šumivých tablet.
 

 
Napište nám svůj dotaz