MAGNESIUM LACTICUM GALMED 100x0,5G

 
135 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 23641
EAN 8594058230875
Značka 23641
Dotaz k produktu
 
 

Magnesii lactici je minerální přípravek s obsahem hořčíku, k doplnění doporučené denní dávky hořčíku při zvýšené zátěži, stresu, stavech způsobených nedostatkem hořčíku, při svalových křečích, jako prevence, je potřebný pro správnou funkci srdce a pro metabolismus tuků. Příznaky - Svalové křeče, psychická a fyzická zátěž.

Přípravek doplňuje sníženou hladinu hořčíku v organismu. Hořčík má svou nezsastupitelnou úlohu pro bezchybnou funkcí nervového systému, kde reguluje přenos vzruchů k nervům a ovlivňuje tak nervosvalovou dráždivost a svalovou kontrakci. Jeho nedostatek vede ke křečovým stavům. Dále funguje jako katalyzátor četných chemických reakcí v našem organismu, reguluje propustnost buněčných membrán, má důležitou úlohu při transformací krevního cukru na energii. Hořčík zpevňuje kostní tkáň, pomáhá udržovat tvrdou zubní sklovinu a odolnost proti zubní kazivosti. Potřeba hořčíku také stoupá v těhotenství.
 
Dávkování:
 
Dospělí užívají 2 až 3 tablety denně, děti od tří let 1/2 až 1 tabletu denně.
 
Upozornění:
 
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Přípravek nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.
Není vhodný pro děti do tří let.
 
Balení:
 
100 tablet

 
Dotazy zákazníků  Napsat dotaz
Vlasta Fialová říká:
Dobrý den,
prosím o doporučení dávkování pro 8 letou vnučku, která váží cca 20 kg. Hořčík nám byl doporučen na problém s očičkama. Děkuji. Vlasta Fialová


-8

 

Napište nám svůj dotaz