MARŤÁNCI GUMMY 50+50 TBL

 
SLEVA 40%
DOPORUČUJEME
DOPRODEJ
Původně 330 Kč
199 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 33605
EAN 8596024013581
Značka 33605
Dotaz k produktu
 
 

Marťánci Gummy s Echinaceou jsou chutné vitamínové želatinové bonbony, které obsahují doporučené denní dávky důležitých vitamínů pro správný fyziologický růst a vývoj dítěte.

Obsahují extrakt z Echinacea purpurea (třapatka nachová), vitamin C a zinek pro podporu zdravého imunitního systému, navíc jsou obohaceny o doporučené denní dávky vitaminů důležitých pro správný vývoj.

Želatinky mají výbornou příchuť jahod a třešní. Jsou skvělými pomocníky v období zvýšeného rizika oslabení imunity. Vhodné pro děti od 3 let. Marťánci Gummy s Černým bezem obsahují extrakt z Černého bezu, vitamin C a zinek.

Dávkování:

Užívají se 2 želatinové bonbony denně, rozžvýkat a spolknout. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a pro diabetiky (obsah sacharózy 74,9 g / 100 g výrobku).

Balení:

Tato speciální edice oblíbených dětských multivitaminů obsahuje 1 balení Walmark Marťánci Gummy s Echinaceou želatinky 50 kusů a 1 balení Walmark Marťánci Gummy s Černým bezem želatinky 50 kusů. Jako dárek je v každém balení přiložen Hexbug kosmobrouk z limitované edice a navíc možnost vyhrát originální Hexbug Nano Space vesmírnou dráhu!

Vhodné pro děti od 3 let.

 
Dotazy zákazníků  Napsat dotaz
Alena Zátrapová říká:
Dobrý den,
jakéje prosím datum expirace u tohoto balení Marťánků?
Děkuji, Zátrapová


1

Michaela říká:
Dobrý den, také by mě zajímala expirace?


-1

 

Napište nám svůj dotaz