MEDICARE WHITE ACTION KRÉM NA ZESVĚTLENÍ PIGMENTOVÝCH SKVRN 30ML

 
433 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost Dostupnost do 3 dnů
Objednávkový kód 34836
EAN 8594063142101
Značka 34836
Dotaz k produktu
 
 

Krém pro bezpečné zesvětlení pigmentu a rychlé omlazení pleti značky Syncare je unikátní přípravek, ojedinělý na českém trhu. Účinně zesvětluje pigmentové skvrny. Při aplikaci na pleti působí podobně jako AHA – zjemňuje ji a vyhlazuje drobné vrásky. Krém využívá zesvětlující účinky kyseliny azelaové, která se běžně vyskytuje v ovoci a zelenině. Je přítomna rovněž v lidském těle, a proto je zcela bezpečná při aplikaci na pokožku. 

Krémová emulze s 20 % kyseliny azelové a 1 % kyseliny mléčné. V přípravku jsou obsažena v malém množství zrnka kyseliny azelaové. Jsou přítomna záměrně, aby šetrně narušila povrch pokožky a usnadnila průnik této látky do kůže. Azelaic Acid je v přírodě přirozeně vyskytující organická kyselina, která bezpečně a účinně zesvětluje běžné typy hyperpigmentací. Kyselina mléčná (Lactic Acid) má pomocný zesvětlující účinek a usnadňuje průnik kyseliny azelaové do pokožky. 

Přípravek White Action s obsahem azelaové kyseliny účinně zesvětluje pigment do úrovně přirozené barvy pokožky. Kyselina azelaová má prokazatelný účinek na zesvětlování pigmentových skvrn. Garance účinku po tříměsíční pravidelné aplikaci. 

Krém nevytváří nežádoucí bílá místa po bělení, jak se běžná stávalo u jiných přípravků, ale zesvětluje pigment do přirozené úrovně barvy pokožky. Navíc zjemňuje pokožku, což lze využít při krátkodobé plošné aplikaci na pleť z důvodu liftingu a omlazení.

Použití: 

Přípravek se aplikuje 2x denně na místa hyperpigmentace a s lemem do okolí alespoň 0,5 cm. Krém se vmasírovává konečky prstů alespoň 20 sekund. První účinek se dostavuje po 2 až 3 měsících. Krém se používá nejvýše 6 měsíců.

Upozornění:

Na rozvoji pigmentových skvrn se téměř vždy podílí UV záření. Proto je nezbytné po celou dobou ošetřování přípravkem White Action krém současněaplikovat ochranný přípravek při opalování. Doporučujeme SynCare Zinci Sun SPF 50+ nebo SynCare Zinci Sun SPF 50+ lehce tónující.

Složení:

Aqua, Azelaic Acid, Mineral Oil, Ethylhexyl Stearate, Glyceryl Stearate, Ceteareth-25, Propylene Glycol, Lactic Acid, Cetyl Alcohol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Balení:

30ml

 
Napište nám svůj dotaz