MZK TEPE ANGLE 0,7 ŽLUTÉ 6KS

 
120 Kč / ks
 
Produkt je dočasně nedostupný. Nezle objednat.
 
Objednávkový kód 29290
EAN 7317400011592
Značka 29290
Dotaz k produktu
 
 

TePe Angle 0,7 (žluté) mezizubní kartáčky. Mezizubní kartáček Tepe Angle byl vyvinutý pro dokonalý přístup do mezizubních prostorů. Štíhlá čistící hlava je zahnutá do pravého úhlu pro jednoduché dosažení zejména zadních mezizubních prostorů ze strany patra i jazyka. Tepe Angle je jednoduchý na použití, dlouhá, plochá rukojeť umožňuje přirozený, ergonomický úchop, podporující kontrolované a jisté pohyby.

Balení: 

6 mezizubních kartáčků s držátkem

Indikace:

dospívající a dospělí lidé, každodenní použití.

Použití:

- zvolte správnou velikost kartáčku (pomůže Vám Váš ošetřující lékař)

- vložte mezizubní kartáček do každého mezizubního prostoru každý den: jen tam a zpět a to je vše. Nemusíte namáhavě pilovat tam a zpět.

- instruktážní video a další užitečné informace najdete v naší Škole dentální hygieny

Upozornění: 

Když poprvé vložíte mezizubní kartáček do mezizubního prostoru, často dochází ke krvácení a může to být i trochu bolestivé. Netrapte se tím! Nekrvácíte proto, že jste se zranili, ale protože máte v mezizubním prostoru malou otevřenou ranku způsobenou povlakem nečistot. Dásně totiž krvácejí jen tehdy, když jsou vystavené nadbytečnému povlaku nečistot. Pokud budete správně používat mezizubní kartáčky, problém s krvácením se odstraní už po deseti dnech. Krvácení dásní, které pozorujete na začátku, postupně úplně zmizí.

 

Napište nám svůj dotaz