MZK TEPE EXTRA SOFT 0,8 SVĚTLE ZELENÉ 8KS

 
140 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost Externí sklad (dostupnost do 24 hod.)
Objednávkový kód 28035
Značka 28035
Dotaz k produktu
 
 

TePe EXTRA SOFT 0,8 (světle zelená). Speciálně navržená řada TePe Extra Soft se vyznačuje velmi jemnými vlákny pro citlivé dásně. Vhodné také po chirugických operacích a při bolestivých zánětech dásní, nebo pro ty, kteří preferují měkčí mezizubní kartáčky. Speciálně navržená vlákna zajišťují efektivní čištění a dlouhou životnost kartáčku. Drátek mezizubního kartáčku TePe Extra Soft je obalený plastem, aby čištění bylo jemné a bezpečné.

Balení: Sáček obsahuje 8 mezizubních kartáčků a 1 plastový kryt.

Mezizubní kartáčky jsou připraveny k okamžitému použití, mnohdy složitá montáž odpadá.

Indikace:

dospívající a dospělí lidé, každodenní použití. Vhodné také po chirugických operacích a při bolestivých zánětech dásní.

Použití: 

- zvolte správnou velikost kartáčku (pomůže Vám Váš ošetřující lékař)

- vložte mezizubní kartáček do každého mezizubního prostoru každý den: jen tam a zpět a to je vše. Nemusíte namáhavě pilovat tam a zpět.

- instruktážní video a další užitečné informace najdete v mé Škole dentální hygieny, pro přesměrování klikněte ZDE

Upozornění: 

Když poprvé vložíte mezizubní kartáček do mezizubního prostoru, často dochází ke krvácení a může to být i trochu bolestivé. Netrapte se tím! Nekrvácíte proto, že jste se zranili, ale protože máte v mezizubním prostoru malou otevřenou ranku způsobenou povlakem nečistot. Dásně totiž krvácejí jen tehdy, když jsou vystavené nadbytečnému povlaku nečistot. Pokud budete správně používat mezizubní kartáčky, problém s krvácením se odstraní už po deseti dnech. Krvácení dásní, které pozorujete na začátku, postupně úplně zmizí. Více informací a správnou techniku čištění tímto kartáčkem si můžete prohlédnout v mé Škole dentální hygieny - pro přesměrování klikněte ZDE.

 
Napište nám svůj dotaz