PLANTUR 39 KOFEINOVÉ TONIKUM 200 ML

 
265 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 23400
EAN 4008666700315
Dotaz k produktu
 
 

Přípravky řady Plantur 39, určené pro ženy, byly vyvinuty a vyrobeny v Německu. Prokazatelně předcházejí  řídnutí vlasů.

Receptura Fyto-kofeinového tonika, založená na obsahu kofeinu, napomáhá zabránit oslabení růstu vlasů, např. v období po menopauze. Každodenní aplikace tonika je nezbytným základem péče o vlasy, pokud vás trápí úbytek vlasů.

Na mytí vlasů používejte jen Plantur 39 Fyto-kofeinový šampon. Pokud jsou vlasy příliš řídké a lámavé, užívejte Plantur 39 Aktivní kapsle.

Příčiny úbytku vlasů:

Nejčastější příčinou úbytku vlasů jsou hormonální a geneticky podmíněné změny v organismu. Vlasové kořínky žen jsou chráněny vysokým podílem ženských hormonů (estrogenů). Pokud se hladina těchto hormonů snižuje (např. v období přechodu), narůstá vliv mužských hormonů. Vlasy pak rostou jemnější a stále více prosvítá pokožka hlavy.

Použití:

Pomocí dávkovací koncovky aplikujte Fyto-kofeinové tonikum jednou denně přímo na pokožku hlavy a rovnoměrně vmasírujte. Nechte krátce proschnout. Potom vlasy pročešte a upravte jako obvykle. Neoplachujte!

Složení:

kofein, genistein ze sóji, pantenol, zinek, niacin

Balení:

200 ml

 
Napište nám svůj dotaz