PLANTUR 39 KOFEINOVÝ ŠAMPÓN NA JEMNÉ VLASY 250 ML

 
265 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 23401
EAN 4008666700124
Dotaz k produktu
 
 

Přípravky řady Plantur 39, určené pro ženy, byly vyvinuty a vyrobeny v Německu. Prokazatelně napomáhají předcházet řídnutí vlasů.

Fyto-kofeinový šampon pro jemné, lámavé vlasy záměrně obsahuje jen nízké dávky změkčujících a vlasy zvláčňujících látek, což zajistí, že váš účes si udrží svůj objem. Během mytí vlasů proniká účinná látka až do vlasového folikulu. Pro lepší rozčesání vlasů vám doporučujeme Plantur 39 Strukturovací péči, která obsahuje důležité složky na posílení vlasů a zvláčňující látky.

Příčiny vypadávání vlasů:

Nejčastější příčinou vypadávání vlasů jsou hormonální a geneticky podmíněné změny v organismu. Vlasové kořínky žen jsou chráněny vysokým podílem ženských hormonů (estrogenů). Pokud se hladina těchto hormonů snižuje (např. v období přechodu), narůstá vliv mužských hormonů. Vlasy pak rostou jemnější, předčasně vypadávají a stále více prosvítá pokožka hlavy.

Dávkování a způsob užití:

 

Naneste do mokrých vlasů a nechte alespoň 2 minuty působit. Používejte pravidelně.

Balení:

250ml

Šampon vyvinutý speciálně pro vlasy po čtyřicítce. Komplex účinných látek zabraňuje hormonálně podmíněnému vypadávání vlasů u žen po menopauze.
Přípravky Plantur39 obsahují fyto-kofeinový komplex:
Kofein-nejdůležitější aktivátor vlasových kořínků. Během velmi krátké doby (2 min) pronikne až k vlasovémů folikulu, kde zabrání škodlivým účinkům testosteronu(brání přeměně ATP na C-AMP a tím blokuje energetický metabolismus vlasového folikulu).

Fytoflavonoidy ze sóji – dodávají energii vlasovým kořínkům.
Extrakt z bílého čaje – zvyšuje odolnost kořínků díky své schopnosti pohlcovat volné radikály.
Zinek – důležitý stopový prvek pro zdravý růst vlasů.
Niacin – podporuje krevní oběh ve vlasové pokožce. Jeho nedostatek může také vést k vypadávání vlasů.

Důležité je pravidelné používání. Šampon je vhodný ke každodennímu mytí vlasů. Kofein proniká až k vlasovému folikulu, již při mytí. Nechat 2 minuty působit.
Pro lepší výsledek doporučujeme použít Plantur39 Strukturovací péči, která obsahuje důležité vlasy posilující složky a látky pro snazší úpravu vlasů.
Během menopauzy přestává být hormonální hladina ženy v rovnováze, čímž dochází mimi jiné i k narušení růstu vlasů. Vlasy jsou jemnější, předčasně vypadávají, stále více prosvítá pokožka hlavy a vlasy celkově ustupují (androgenní alopecie).
Šampon je vhodný i jako prevence hormonálně podmíněného vypadávání vlasů (těhotenství, kojení).

 
Napište nám svůj dotaz