ŠARATICE 0.5L

 
27 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 13101
EAN 8594731900064
Dotaz k produktu
 
 

Šaratice je jedinečná sírano-sodno-hořečnatá minerální voda. Její léčivé účinky jsou známy již více než sto let a to nejen u nás ale i ve Francii, Rakousku či Německu.

Šaratica je dlouhodobě známá jako skvělý pomocník při problémech se zažíváním a nejen to. V poslední době stále více lidí využívá jejích blahodárných účinků při hubnutí a přechodu na zdravý životný styl.

Pití této minerální vody čerpané v okolí Újezdu u Brna přirozeně pomáhá a očišťuje. Šaratica ja vhodná pro dlouhodobé pití i těhotné ženy.

Minerální voda Šaratica je vhodná pro lidi trpící především funkční obstipací, ale i jinými funkčními poruchami gastrointestinálního traktu, jako jsou dyskinésy žlučových cest, bilinární a střevní dyspepsie, diabetická enteropatie, stavy po operacích.

Minerální voda Šaratica neobsahuje žádné produkty antropogenní kontaminace, jako jsou ropné frakce a agrochemikálie.

Těžké kovy, rtuť, olovo, antimon, uranium, kobalt, jsou v minerální vodě zastoupeny v koncentracích toxikologicky i biologicky zcela nevýznamných, a to i při dlouhodobém pití několika litrů denně. Z tohoto důvodu je možné doporučit minerální vodu Šaratica i těhotným ženám.

Zdravotní benefity

Šaratica je z balneologického hlediska klasifikována jako přírodní léčivá, silně mineralizovaná sírano - sodno - hořečnatá minerální voda se zvýšeným obsahem kyseliny metakřemičité, hypotonická, studená. Minerální voda má nažloutlý odstín a je bez pachu. Během dlouhodobého skladování je možnost výskytu vločkového sedimentu.

Léčebné účinky Šaratlce jsou dány jejím chemismem, především zásluhou obsahu iontů: Mg2+ + Na+v přírodní, tj. pro lidský organismus nejpřijatelnější formě.

Je doporučována k léčbě při chronických zácpách a dalších zažívacích potížích. Nenahraditelná je při léčení obezity, onemocnění ledvin, při únavě, nízkém tlaku, poruchách štítné žlázy, skleróze a diabetes. Ani při dlouhodobém užívání nevzniká návyk organismu na Šaratici a její účinky jsou stále stejné.

Hořkou chuť Šaratice lze zmírnit ochlazením nebo přídavkem ovocných štáv.

Použití:

Je těžké přesně určit, kolik Šaratice máte vypít. Každý jsme jinak velký, máme jinou hmotnost a funkčnost střev. Dospělýmdoporučujeme pít na lačný žaludek mezi 150 až 250 ml. Kdo však již Šaraticu pije pravidelně, tomu bude stačit půl deci (50 ml)vždy po jídle, ideálně 2 – 3krát denně.

Vzhledem k obsahu minerálních látek můžeme Šaratici doporučit také jako napravovací nápoj po noci strávené konzumací alkoholu. Doplní vám ztracené minerály, které si poradí s bolestí hlavy nebo žaludkem na vodě a celkově urychlí detoxikaci a odvod škodlivin nejen z předchozí noci.

Balení:

500 ml

 
Dotazy zákazníků  Napsat dotaz
Max Gogola říká:
Máme 16 lahví minerálek: 10 Šaratic a 6 ovocných. Náhodně vybereme 3 lahve. Jaká je pravděpodobnost, že jsme vybrali 2 Šaratice a 1 ovocnou ?


-1

Veronika říká:
Dobrý den jsem měsíc po operaci vředů a od té doby co jsem přišla z nemocnice mám problém se zácpou doktorka mi dala lactulosu ale vůbec nepomáhá chci se zeptat jestli mohu na ten žaludek šaratici. Děkuji


-1

Zdeněk říká:
Dobrý den. Je vhodné pití šaratice při nechutenství a při potížích s vyprazdňováním stolice. PO jídle musím na WC téměř za hodinu a stolice je stále řídká. Děkuji.


-4

Ivana říká:
Manzel má zánět ve střevě a má zácpu.Může pít šaratici? Díky za odpověď.


-9

 

Napište nám svůj dotaz