TOPVET LICHOŘEŘIŠNICE EXTRAKT 100ML

 
144 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 24752
EAN 8594060118314
Dotaz k produktu
 
 

Lichořeřišnice

Antibiotikum na močové a dýchací cesty - během 2 měsíců likviduje v těle většinu choroboplodných bakterií.

Řeší: akné, angina, bercové vředy, celulitida, chlamydie, chřipka, imunita, inkontinence, ledviny, močový měchýř, mandle, nachlazení, plísně, poúrazové stavy, revma, rýma, toxoplasmóza, uzliny, viróza, vlasy, zánět dutin, zánět středního ucha, zápal plic, žloutenka.  

Z odborné litetratury:

LICHOŘEŘIŠNICE VĚTŠÍ  - Tropaeolum majus

Lichořeřišnice pochází z Jižní Ameriky, ale kvůli své dekorativnosti se u nás s oblibou pěstuje v předzahrádkách, neboť má bohaté sytě vybarvené květy. Drogou používanou k léčebným účelům jsou semena, listy i květy, také čerstvě vylisovaná šťáva z natě - sbírají se po dobu celé vegetace, semena v době své zralosti.

Obsahuje glykosidy, glukózu, síran draselný.

Lichořeřišnice rozšiřuje sortiment bylin prospívajících močovým orgánům. Zásluhou silného antibakteriálního účinku ji bylinkáři považují za „urologický penicilin“. Osvědčila se hlavně při jejich zánětových onemocněních.

Dále se lichořeřišnice uplatňuje jako prostředek proti vypadávání vlasů a také na dýchací orgány. Čerstvé mladé lístečky se mohou konzumovat jako léčivý jarní salát, nezralé plody se nakládají do octa jako náhražka kaparů.

Při užívání lichořeřišnice se nezjistily žádné nepříznivé účinky, můžeme ji používat bez obav i samotnou.

Balení:

100ml

 
Napište nám svůj dotaz