TRIODERM CARE ÚSTNÍ A KRČNÍ SPREJ 50ML

 
SLEVA 24%
DOPORUČUJEME
DOPRODEJ
Původně 91 Kč
69 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 28138
EAN 8594013702997
Dotaz k produktu
 

EXPIRACE 31.10.2019

 

chrání sliznici dutiny ústní a krku, hydratuje a napomáhá obnově postižených míst, usnadňuje dýchání Trioderm® ústní  a krční sprej

Zdravotnický prostředek s Ectoinem®, mořskou solí a mátovým olejem.

Pomáhá zrychlit obnovu sliznice dutiny ústní a krku při kašli, chrapotu, bolesti při polykání nebo suchém krku. Zlepšuje kondici sliznice dutiny ústní a krku při zánětu, nachlazení, alergické rýmě nebo pobytu v klimatizovaném prostoru. Pomocný prostředek při medikované léčbě zánětů dutiny ústní a krku.  

Trioderm® ústní  a krční sprej kombinuje 3 druhy účinků:

  • chrání sliznici dutiny ústní a krku,
  • hydratuje a napomáhá obnově postižených míst,
  • usnadňuje dýchání.

 

Bolest v krku  Bolest v krku provázená zarudnutím a otokem, škrábáním, pálením, chrapotem či potížemi při polykání není sama o sobě nemocí. Důvodem bolesti krku mohou být  alergie, kdy sliznice dutiny ústní tvoří více hlenu a otéká. Znečištěné ovzduší, průvan, tabákový kouř nebo suchý vzduch jsou dalšími příčinami obvyklých krčních bolestí. Nejčastější příčinou bolesti v krku je zánět spojený s infekčním onemocněním dýchacích cest.  Zánět je přirozená obranná reakce organismu na různé cizí podněty – na přítomnost škodlivých virů, bakterií, kvasinek či na mechanické poranění. Zánět se projevuje čtyřmi základními příznaky: zarudnutím sliznice, otokem, ztepláním postiženého místa a bolestí. Pokud se zánět podaří včas potlačit, ustoupí výše uvedené příznaky, které jej provází.  V případě lehkých obtíží lze bolest krku a zánět zvládnout samoléčbou. Základním doporučením je fyzický i psychický klid, dostatek tekutin, podpůrné prostředky pro posilování imunity a doplňování přírodních vitamínů. Doporučuje se také pravidelné použití přípravků, které zlepší kondici sliznice dutiny ústní a krku, např. použití ústního spreje.    Trioderm® ústní a krční sprej  je zdravotnický prostředek třídy I založený na přírodních aktivních látkách. Obsahuje Ectoin®, derivát aminokyseliny nalezený v extrémofilních bakteriích žijících  ve slaných jezerech  pouštních oblastí Egypta, v podmínkách změn teplot od 60 do 0°C a při velmi nízké relativní vlhkosti vzduchu 5%. Extrémofilní bakterie mají vysokou schopnost přežít za velmi těžkých podmínek díky ochranné funkci Ectoinu®, který stabilizuje buněčné membrány a chrání je před chemickými a fyzikálními stresory z vnějšího prostředí.  Solné roztoky a mořská sůl jsou používány po mnoho let pro ošetření bolavého, suchého a podrážděného epitelu v dutině ústní a krku. Trioderm® ústní a krční sprej  obsahuje isotonický roztok mořské soli a kombinuje osmolytickou funkci soli se stabilizační a ochrannou funkcí Ectoinu®.  Mátový olej usnadňuje dýchání. Vyvážené pH 6,5 roztoku spreje podporuje jeho vysokou toleranci ústním epitelem. Chuť roztoku spreje je upravena přírodním sladidlem sukralózou.    Trioderm® ústní a krční sprej  působí jemně, proudem spreje dochází k rozptýlení mikroskopických kapiček aerosolu v dutině ústní a krku. Stlačený vzduch rovnoměrně dávkuje při aplikaci roztok z lahvičky do celé dutiny úst a krku. Možná rizika při použití přípravku jsou minimální a spočívají pouze v případné alergii na některou z obsažených složek.

Balení:

50ml

 
Napište nám svůj dotaz