TTO DR.MUL.GEL INTIMNÍ 200G

 
148 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 9461
EAN 8594009625637
Dotaz k produktu
 
 
Tea Tree Oil (Melaleuca alternifolia) je obecně považován za aktivní prostředek proti bakteriálním, kvasinkovým a plísňovým infekcím. Většina těchto problémů je způsobena změnami mikroflóry v pochvě, např. antibiotickou léčbou, změnou kvality vody, změnou intimního mycího prostředku nebo při změně sexuálního partnera. Používá se i po gynekologickém vyšetření či zákrocích. Preventivně se tento gel používá k zabránění vzniku vaginálních problémů před a po návštěvě bazénů a koupališť.
 
Jemný mycí gel s olejem čajovníku australského je vhodný pro každodenní hygienu intimních partií těla. Neobsahuje mýdlo ani jiné dráždivé složky, které mohou způsobit svědění a pálení. Je vyroben z látek rostlinného původu, které nedráždí a nevysušují pokožku ani sliznice, a antibakteriálního oleje čajovníku australského, který pomáhá zachovat přirozené pH. Pravidelným používáním lze předejít vzniku obtíží a omezit jejich nepříjemné projevy.
 
Upozornění:
 
Nežádoucí účinky nebyly popsány. Při výskytu nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí se poraďte o dalším užívání přípravku s lékařem nebo lékárníkem.

Přípravek uchovávejte při teplotě +5 až +25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Ukládejte mimo dosah dětí.

Balení:

200G

 
Napište nám svůj dotaz