VIESTE Multivitamin SpongeBob 12tbl.

 
29 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 37682
EAN 8606100018376
Dotaz k produktu
 

Multivitamínové bonbony s pomerančovou příchutí a hroznovým cukrem jsou doplněk stravy určený pro děti od 3 let věku. Jsou zdrojem 10 vitamínů a zinku, které jsou potřebné pro děti v období růstu a ke zvýšení imunity. V každém blistru super tetování pro holky a kluky jako dárek. Multivitamínové bonbony doporučujeme užívat aktivním dětem, jejichž pravidelná fyzická zátěž zvyšuje požadavky na příjem těchto látek.

 

Multivitamínové bonbony doporučujeme užívat aktivním dětem, jejichž pravidelná fyzická zátěž zvyšuje požadavky na příjem těchto látek. Multivitamínové bonbony s pomerančovou příchutí jsou zdrojem 10 vitamínů a zinku. Bonbony jsou potřebné pro děti v období růstu a ke zvýšení imunity. Multivitamínové bonbony doporučujeme užívat aktivním dětem, jejichž pravidelná fyzická zátěž zvyšuje požadavky na příjem těchto látek.

  • zdroj 10 vitamínů a zinku
  • slazené hroznovým cukrem
  • přírodní pomerančová příchuť
  • každé balení obsahuje super tetování pro holky a kluky

Složení ve 100 g:

92 mg  Vitamín B3 (niacin, nikotinamid, vitamín PP), 0.314 mg  Biotin (vitamín B7), 0.0126 mg  Vitamín B12 (kyanokobalamin, kobalamin), 10.4 mg  Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), 8.8 mg  Vitamín B2 (riboflavin), 8 mg  Vitamín B1 (thiamin), 114 mg  Vitamín E, 38 mg  Kyselina pantothenová, 1.25 mg  Kyselina listová, 489 mg  Vitamín C, 95 mg  Zinek

Přídatné látky:

zahušťovadlo: sorbitol, dextróza a maltodextrin, přírodní pomerančová příchuť, protispékavé látky: mastek, stearát hořečnatý, oxid křemičitý, polyethylenglykol, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, sladidlo: sacharin sodný

Dávkování:

maximální denní dávka je 12 bonbonů

Balení:

1 blistr = 12 multivitaminových bonbonů - varianta dle náhodného výběru

Upozornění:

Doplněk stravy. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro děti do 3 let. Skladujte na suchém a temném místě při pokojové teplotě, mimo dosah slunečního záření. Případná změna barvy tablet nemá vliv na kvalitu výrobku.

 

Zasíláme barvu blistru dle aktuální skladové zásoby.

 
Napište nám svůj dotaz