VIGANTOLVIT OSTEO 30 TBL

 
191 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 35168
EAN 4054839645716
Dotaz k produktu
 
 

Pro zdravé kosti a svaly. Vigantolvit Osteo poskytuje vitamin D, který podporuje vstřebávání vápníku ve Vašem těle. Dále doplňuje vápník, který je základním stavebním kamenem kostí a vitamin K2 ve formě MK-7, který je nutný pro tvorbu kostní bílkoviny, do které se vápník zabudovává. Přípravek Vigantolvit Osteo doporučujeme aktivním osobám, sportovcům, starším lidem a ženám po menopauze.

Vitamin D

  • přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku
  • pomáhá udržet normální stav kostí a zubů
  • přispívá k udržení normální činnosti svalů
  • pomáhá udržet normální hladinu vápníku v krvi

Vitamin K 

  • pomáhá udržet normální stav kostí
  • přispívá k normální srážlivosti krve

Vápník

  • je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů
  • napomáhá normální činnosti svalů

Dávkování:

Dospělí užívají 1 tabletu denně. Zapijte sklenicí vody.

Složení:

Vitaminu D3 1000 IU, vitaminu K2 75 µg a vápník 500 mg v jedné tabletě.

Uhličitan vápenatý, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, maltodextrin, lešticí látka: polyvinylalkohol, polyethylenglykol a mastek, sacharoza, barvivo: uhličitan vápenatý, škrob, protispékavé látky: oxid křemičitý a hořečnaté soli mastných kyselin, plnidla: zesítovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, sodná sůl karboxymethylcelulózy, střední nasycené triacylglyceroly (z plně hydrogenovaného palmového/kokosového oleje), menachinon (vitamin K2), cholekalciferol (vitamin D3).

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud užíváte antikoagulancia (léky snižující srážlivost krve), poraďte se se svým lékařem, než začnete tento přípravek užívat, jelikož obsahuje vitamin K2. Neužívejte současně jiné přípravky s vitaminem D. Osoby s onemocněním ledvin, vysokou hladinou vápníku v krvi nebo moči nebo s anamnézou ledvinových kamenů, by se měly poradit se svým lékařem, než začnou užívat doplněk stravy obsahující vitamin D. Přípravek je určen pouze pro dospělé, nedoporučuje se u těhotných. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

 

 
Napište nám svůj dotaz