VITAMÍN C BIOKOMPLEX 500MG 60 TBL. DR.BOJDA

 
DOPRODEJ
239 Kč / ks
 
Produkt je dočasně nedostupný. Nezle objednat.
 
Objednávkový kód 36903
EAN 8594057611392
Dotaz k produktu
 

Vitamín C 500 Biokomplex je doplněk stravy, který obsahuje extrakt z černého rybízu, rakytníku a lípy. Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému, Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže, zubů, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

 
Vitamín C 500 Biokomplex je doplněk stravy, který obsahuje extrakt z černého rybízu, rakytníku a lípy.

Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému, Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže, zubů, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Výrobek neobsahuje cukry.

Balení obsahuje 60 tablet.

Dávkování a způsob užití

Doporučená dávka je 1-2 tablety denně po jídle. Zapijte je dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Doporučená denní dávka obsahuje: Vitamín C 500 mg (800 %*), černý rybíz - extrakt 80 mg, Rakytník - extrakt 50 mg, Lípa srdčitá - extrakt 50 mg.
Složení: kyselina askorbová, askorban vápenatý, askorbyl palmitát, extrakt z černého rybízu, rakytníkový extrakt, extrakt z lípy. Plniva: mikrokrystalická celulóza. Pojiva: sorbitol. Protispékavé látky: magnesium stearát.


Nepřekračujte doporučené denní dávkování, uchovávejte mimo dosah dětí a pamatujte, že doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy.

 

Napište nám svůj dotaz