Pro firmy a ordinace

 
free style říká:
Is possible to buy in Your apteka sensor free style libre? My husband go for a months. He need it. In Poland is immpossible to buy it now. It is not available. I live near to Ostrava. Plesa answer me.
I send greetings. Bozena Biadacz


11

Ing. Karel Mondspiegel, CSc. říká:
Dobrý den,

prosím o sdělení, za jakou cenu a v jakém balení dodávate Todicamp.
Posíláte i na dobírku nebo do zasilkovny?

Předem děkuji.

Ing. Karel Mondspiegel, CSc.
T:730 660 286


6

Vladimír Vyhlídal říká:
Dobrý den,
dá se u vás koupit Topicamp 2-5 ks. Děkuji za odpověď.


-3

Eva říká:
Dobrý den dá se u vás hradit platba přes Benefit plus kartu? Děkuji


-5

Nikita Osipov říká:
Dobrý den,

Jmenují se Nikita A. Osipov. Jsem představitelem společnosti BOHEMIAN SYMFONY s.r.o. v ČR. Naše společnost se specializuje na prodej a distribuci doplňků stavy. Jsme oficiálním představitelem společnosti Todicamp LLC v ČR, na Slovensku a v Německu.

Společnost Todicamp LLC nabízí následující produkty:

TODICAMP  - výtažek z vlašských ořechů mléčné zralosti extrahovaný vysokovroucím destilátem organického původu. Jedná se o exkluzivní výrobek, jehož vysoká účinnost byla testována na půlstoletí úspěšného použití v 63 zemích světa. Todikamp má silné membráno stabilizační, protizánětlivé a protinádorové účinky. Eliminuje mezilehlé a intersticiální edémy, přispívá ke vstřebávání hematomů a posttraumatických infiltrátů. Jedná se o originální patentovaný produkt.

SORBOLIT – doplněk stravy na bázi klinoptilolitového zeolitu, deaktivuje volné radikály a rychlé je odstraní z těla, obnovuje fyziologickou rovnováhu a pomáhá zvýšit imunitu. Zvláštností doplňku stravy je schopnost odstraňovat těžké kovy, radioaktivní látky z krve, orgánů a (nejdůležitějších) kostí, přičemž je současně nahrazuje kompletním komplexem užitečných prvků. Na rozdíl od všech existujících sorbentů zeolit ​​nejen odstraňuje jedovaté složky, ale okamžitě posiluje tělo.

V případě zájmu o bližší informace nebo v případě zájmu o spolupráci, prosím kontaktujte mě na tento e-mail.

Fotografie obou produktů jsou v příloze.

Děkuji.


-10

Karel říká:
V žádném případě výrobek s názvem Todicamp (tj. tzv. "lékárenský" petrolej) NEKUPUJTE! Jedná se o jed! Neužívejte, pokud nechcete v budoucnu řešit spoustu zdravotních problémů!


-14

 

Napište svůj dotaz: