PROUŽKY GLUCOLAB 50 KS

 
271 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost Externí sklad (dostupnost do 24 hod.)
SUKL 5001317
Objednávkový kód 25184
EAN 8809115901163
Dotaz k produktu
 
 

Testovací proužky GlucoLab jsou určeny k měření obsahu glukózy (curku) ze vzorku čerstvé kapilární krve. Testovací proužky se používají pro glukometry GlucoLab a jsou kalibrovány na plazmu a takové výsledky lze poté snadno porovnat s výsledky získané pomocí laboratorních metod.

Doporučené použití:  

​​Naneste vzorek krve. Potvrzovací okénko kontroluje, zda se krev nasála do kanálku. Používejte pouze čerstvou kapilární krev. Zasuňte testovací proužek do glukometru a stiskněte šipku nahoru. V levém dolním rohu displeje se objeví symbol kontrolního roztoku. To Vám umožní lépe rozeznat jednotlivá měření v paměti glukometru. Přiložte testovací proužek do kapky roztoku. Výsledek se objeví za 5 vteřin. Zkontrolujte, zda je hodnota výsledku v rozmezí vyobrazeném na tubě s testovacími proužky. 

Upozornění:

Testovací proužky spotřebujte do 3 měsíců od otevření tuby. Testovací proužky skladujte na chladném a suchém místě, chraňte je před slunečným světlem. Neuchovávejte je v chladničce. Nepřendávejte je do jiné tuby nebo lahvičky. Při vyjmutí testovacího proužku z tuby, tubu opět pevně uzavřete. Testovací proužky neohýbejte, nestříhejte ani jakkoliv neupravujte.

Balení:

50 testovacích proužků.

 
Napište nám svůj dotaz